امروز : یکشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ - 2017 April 23
۱۴:۴۸
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 50969
تاریخ انتشار: ۳۰ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۲
تعداد بازدید: 25
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه سعودی «الحیات»، ائتلاف معارضان خارج نشین سوریه در واکنش به پیشنهاد «حسن ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه سعودی «الحیات»، ائتلاف معارضان خارج نشین سوریه در واکنش به پیشنهاد «حسن روحانی» رئیس جمهور ایران درباره اعلام آمادگی تهران برای بازی کردن نقش میانجی میان حکومت سوریه و معارضان برای پایان دادن به بحران این کشور؛ آن را وقت کشی دانست.

ائتلاف معارضان خارج نشین سوریه همچنین ایران را به دست داشتن در ریخته شدن خون مردم سوریه به دست اسد متهم کرد و مدعی شد که ایران بهتر است پیش از ارائه راهکار، کارشناسان نظامی و نیروهای خود را از سوریه خارج کند زیرا به زعم این ائتلاف این کشور خود جزئی از مشکل است.

ائتلاف معارضان سوریه که به وسیله «بندر بن سلطان» شاهزاده عربستانی و رئیس سازمان اطلاعات این کشور مدیریت می‌شود مدعی شد که مردم سوریه در آینده مانند مجازات مقامات سوری در قبال خشونت و قتل و تروریسم علیه ملت سوریه، خواستار پاسخ دهی ایران نیز خواهند شد.

معارضان خارج نشین سوری افزودند: شکی نیست که طرح ایران که از طریق رئیس جمهور این کشور مطرح شده، تلاشی نا‌امیدانه برای ادامه بحران و پیچیده کردن آن است و ایران می‌خواهد از این طریق بر پرونده‌های پیچیده‌ای از جمله برنامه هسته‌ای سرپوش بگذارد.
انتهای پیام/ر
برچسب ها:
آخرین اخبار