امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۷:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 50980
تاریخ انتشار: ۳۰ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۳
تعداد بازدید: 178
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،‌ در مجموع 5516 اثر در بخش های طراحی و چاپ دستی، نقاشی، پوستر، عکاسی، تصویرسازی، نقاشی- خط، ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،‌ در مجموع 5516 اثر در بخش های طراحی و چاپ دستی، نقاشی، پوستر، عکاسی، تصویرسازی، نقاشی- خط، نگارگری، طرح های حجمی، کارتون و کاریکاتور، هنرهای جدید و مفهومی و پژوهش های علمی در دو بخش داخلی و بین الملل به دبیرخانه سومین جشنواره جهانی هنر مقاومت ارسال شده است.

از این میان 3997 اثر در بخش داخلی به دبیرخانه سومین جشنواره جهانی هنرمقاومت رسیده است که  در بخش نقاشی از میان 720 اثر رسیده 171 اثر، در بخش کارتون و کاریکاتور از میان 368 اثر رسیده 83 اثر، در بخش طرح های حجمی از میان 130 اثر رسیده 38 اثر، در بخش تصویر سازی از میان 160 اثر رسیده 69 اثر، در بخش طراحی و چاپ دستی از میان 300 اثر رسیده 101 اثر، دربخش نقاشی- خط از میان 100 اثر رسیده به دبیرخانه 24 اثر، در بخش نگارگری از میان 131 اثر رسیده 28 اثر، در بخش پوستر از میان 1217 طرح رسیده 61 اثر و در بخش عکس هم از میان 715 اثر رسیده 48 اثر توسط هیات داوران هر بخش در مرحله اول انتخاب شده اند.
 
علاوه بر این در بخش پژوهش های علمی هم 30 چکیده مقاله به دبیرخانه ارسال شده است که پس از دریافت اصل مقالات به زودی نتایج این بخش هم اعلام خواهد شد. داوری و انتخاب آثار دو بخش انیمیش و هنرهای جدید و مفهومی نیز همچنان ادامه دارد.

 غلامعلی طاهری دبیری بخش طراحی و چاپ دستی،  ادهم ضرغام دبیر بخش نقاشی، محمد خزایی دبیر بخش پوستر، سید عباس میرهاشمی دبیری بخش عکس، خشایار قاضی زاده دبیری بخش تصویرسازی، حسین غلامی دبیری بخش خط- نقاشی، مینا صدری دبیری بخش نگارگری، طاهر شیخ الحکمایی دبیری بخش طرح های حجمی، سید مسعود شجاعی طباطبایی دبیری بخش کارتون و کاریکاتور، سید علیرضا گلپایگانی دبیری بخش انیمیشن، مصطفی گودرزی دبیری بخش هنرهای جدید و مفهومی و علی اصغر شیرازی دبیری بخش پژوهش های علمی را بر عهده دارند.

سومین جشنواره جهانی هنر مقاومت با ریاست جواد جباری و همچنین دبیرکلی حبیب الله صادقی، آذر ماه امسال به ابتکار بنیاد فرهنگی روایت و انجمن هنرهای تجسمی انقلاب و دفاع مقدس در 12 رشته گوناگون شامل نقاشی، طراحی و چاپ دستی، نگارگری، خط-نقاشی، تصویرسازی، پوستر، عکاسی، کاریکاتور، طرح‌های حجمی، انیمیشن، هنرهای جدید و مفهومی برگزار می‌شود.
انتهای پیام/
   
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها