امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۰۲:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 51014
تاریخ انتشار: ۳۰ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۳
تعداد بازدید: 87
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،10 فیلم مذکور منتخبی از بین آثار کوتاه و بلند سینمای ایران است که طی سه دهه گذشته در حوزه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،10 فیلم مذکور منتخبی از بین آثار کوتاه و بلند سینمای ایران است که طی سه دهه گذشته در حوزه سینمای کودک و نوجوان ساخته شده‌اند و در آن روایتی از حضور کودک و نوجوان در دوران دفاع مقدس یا تاثیرات اجتماعی جنگ بر کودک و نوجوان به تصویر کشیده شده است.

برپایه این گزارش آتش در خرمن (سعید حاجی‌میری)، باشو غریبه کوچک (بهرام بیضایی)، با من حرف بزن (مسعود جعفری جوزانی)، بزرگمرد کوچک (صادق صادق دقیقی)، پایان کودکی (کمال تبریزی)، جای پای غدیر (خسرو معصومی)، جنگ کودکانه (ابوالقاسم طالبی)، سقای تشنه لب (رسول ملاقلی‌پور)، کودک و فرشته (مسعود نقاش‌زاده) و کیمیا (احمدرضا درویش) فیلم‌هایی هستند که امسال در بخش آثار کودک و دفاع مقدس به نمایش گذاشته خواهد شد.

بیست و هفتمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان با گرامیداشت نام پیامبر اکرم (ص) پدر آسمانی کودکان دنیا از پانزدهم تا نوزدهم مهرماه در اصفهان برگزار خواهد شد.
 
انتهای پیام . /
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها