امروز : جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 19
۱۰:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 51018
تاریخ انتشار: ۳۰ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۳
تعداد بازدید: 97
به گزارش خبرنگار فارس، صورتک‌های سفالی ایستگاه مترو چهارراه ولیعصر (عج) از جمله آثار مهدی حیدری است که شامل 4000 قطعه سفال با 60 شخصیت‌های متفاوت ...

به گزارش خبرنگار فارس، صورتک‌های سفالی ایستگاه مترو چهارراه ولیعصر (عج) از جمله آثار مهدی حیدری است که شامل 4000 قطعه سفال با 60 شخصیت‌های متفاوت نمایشی است که در اشکال رنگارنگ و بسیار زیبا و متناسب با فضای تئاتر شهر، 4 سال پیش در این ایستگاه اجرا شده است.

این چیدمان با هزینه‌ای حدود 20 میلیون تومان اجرا شده است و اکنون به منظور انجام تغییر و تحولاتی در قسمت ورودی این ایستگاه (که دلیل آن ازدحام بیش از حد جمعیت در این بخش عنوان شده است،) این آثار از روی دیوار جدا شده است.
 


 

اگر چه عنوان شده است که این آثار بعد از جا به جایی دیوار مترو و تغییر و تحولاتی در بخش ورودی این ایستگاه به جایگاه خود بازگردانده خواهد شد ولی با این حال به نظر نمی‌رسد که این آثار دیگر جایی در این ایستگاه مترو داشته باشند و رفته رفته سرنوشتی شبیه سرنوشت یادمان میدان انقلاب اسلامی پیدا خواهد کرد که علیرغم وعده‌های مسئولان هیچ گاه به جایگاه اولیه خود بازگردانده نشد.

اما اگر بر فرض محال این اتفاق عملی شود و این صورتک‌ها بار دیگر بر دیواره ایستگاه مترو نصب شوند، این اقدام به هر حال هزینه‌هایی را نیز در بر خواهد داشت که لازم است مسئولان و متولیان امر پیش از اجرای هر پروژه و صرف بودجه‌های کلان از محل بیت‌المال به آن توجه داشته باشند و با بهره‌گیری از پژوهش و کار کارشناسانه از آزمون و خطاهایی که هزینه‌های گرانی را به دنبال دارد بپرهیزند.
انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار