امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۰۰:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 51019
تاریخ انتشار: ۳۰ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۳
تعداد بازدید: 68
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در شهریور ماه بیش از پانزده هزار جلد از سوی روابط عمومی این کتابخانه به کتابخانه‌های کشور ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در شهریور ماه بیش از پانزده هزار جلد از سوی روابط عمومی این کتابخانه به کتابخانه‌های کشور اهدا شد.

نسخه الکترونیکی «کتاب بهارستان» روی وب‌سایت کتابخانه مجلس

نسخه الکترونیکی ماهنامه داخلی روابط عمومی کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی «کتاب بهارستان» روی وب سایت کتابخانه قرار گرفت.

رضا شهرابی، مدیر فناوری اطلاعات کتابخانه با اعلام این خبر گفت: نسخه الکترونیکی نشریه داخلی کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی تحت عنوان «کتاب بهارستان» که از سوی اداره روابط عمومی کتابخانه مجلس منتشر می شود، روی وب‌سایت قرار گرفته است.

شهرابی افزود: پش از این نیز 5 شماره آخرِ مجله پیام بهارستان، 4 شماره آخرِ مجله نامه بهارستان و 3 شماره آخرِ مجله اسناد بهارستان و اولین نسخه نشریه انگلیسی کتابخانه مجلس، بر روی وب سایت قرار گرفته بود، که هم اکنون شماره اول «کتاب بهارستان» نیز روی سایت قرار دارد.

وی تصریح کرد: از این پس کاربران وب‌سایت کتابخانه می‌توانند با مراجعه به لینک منابع دیجیتال در وب‌سایت، به محتوای الکترونیکی مجله کتاب بهارستان که به تفکیک موضوعی روی سایت قرار گرفته است دسترسی داشته باشند.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها