امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۰۲:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 51043
تاریخ انتشار: ۳۰ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۲
تعداد بازدید: 85
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه العالم، ائتلاف 14 فوریه بحرین امروز (شنبه) مردم این کشور را به شرکت در فعالیت ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه العالم، ائتلاف 14 فوریه بحرین امروز (شنبه) مردم این کشور را به شرکت در فعالیت «شنبه عزم واراده» فرا خواند.

قرار است انقلابیون به میدان القدم رفته و در آنجا در فعالیتهایی مسالمت آمیز تحت عنوان «میدان اراده مردمی» شرکت کنند.

جمعیت های سیاسی مخالف رژیم آل خلیفه نیز مردم را به شرکت گسترده در تظاهرات جمعه آینده دعوت کردند. این تظاهرات به منظور حمایت از انقلاب مسالمت آمیز و درخواست اجرای عدالت در محاکمه قاتلان شهروندان و به منظور اعلام همبستگی با مجروحان و مادرانی که فرزندان شان را از دست داده اند و همچنین درخواست آزادی و برابری برگزارمی شود.

دیروز هم چند منطقه بحرین صحنه تظاهرات مسالمت آمیز مردمی بود. نیروهای امنیتی آل خلیفه با گاز اشک آور و تیراندازی، شهروندان را متفرق کردند.

شیخ علی سلمان دبیرکل جمعیت وفاق دیروز در گردهمایی گسترده بحرینی ها در میدان "الحریه" (غرب منامه) خواستار حضور مردم در تظاهرات استثنایی هفته آینده شد.

بحرین از فوریه سال 2011 میلادی شاهد تظاهرات و اعتراضات گسترده مردمی برای دستیابی به حقوق و خواسته‌های برحق خود از جمله روی کار آمدن حکومتی منتخب هستند.
انتهای پیام/ر
برچسب ها:
آخرین اخبار