امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۳:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 51053
تاریخ انتشار: ۳۰ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۳
تعداد بازدید: 84
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، گمانه‌زنی درباره معاون فرهنگی یازدهم در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، گمانه‌زنی درباره معاون فرهنگی یازدهم در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی همچنان ادامه دارد؛ اما در تازه‌ترین اخبار «سید عباس صالحی» یکی از گزینه‌های مطرح برای معاونت فرهنگی شمرده می‌شود.

صالحی متولد 1342 در شهر مشهد و دارای تحصیلات دکترای فلسفه است؛ وی پژوهشگر و محقق همچنین عضو هیات امنای دفتر تبلیغات اسلامی قم است و در حال حاضر نیز فعال است. شنیده‌ها حاکی از آن است که وزیر ارشاد با صالحی برای سمت معاونت صحبت کرده است.

سید عباس صالحی در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس درباره اینکه برای پذیرفتن معاونت فرهنگی وزارت ارشاد با شما گفت‌وگویی صورت گرفته، اظهار داشت: درباره این موضوع چیز خاصی عرض نمی‌کنم.

وی در پاسخ به اینکه تایید یا تکذیب هم نمی‌کنید: گفت خیر موردی را مطرح نمی‌کنم.

گفتنی است، علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی تاکنون تنها برای سکان‌داری معاونت فرهنگی فردی را معرفی نکرده، اما برای سایر معاونت‌ها، معاونینی را منصوب کرده که در حال فعالیت هستند.

پیش از نام صالحی نیز، اسامی چون، محمدرضا وصفی، محمد الهیاری فومنی،‌طاها هاشمی، طاها مرقاتی، محمدرضا زائری و... مطرح شده بود ولی تاکنون وزیر ارشاد معاون خود را در این بخش حساس معرفی نکرده است.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها