امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۰۷:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 51064
تاریخ انتشار: ۳۰ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۰۱
تعداد بازدید: 37
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از مشهد، سید‌ حسن قاضی‌زاده هاشمی ظهر امروز در مراسم افتتاح فاز دوم بیمارستان فوق‌تخصصی پزشکی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از مشهد، سید‌ حسن قاضی‌زاده هاشمی ظهر امروز در مراسم افتتاح فاز دوم بیمارستان فوق‌تخصصی پزشکی هسته‌ای رضوی که با حضور آیت‌الله واعظ طبسی تولیت آستان قدس رضوی و علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی افتتاح شد، اظهار داشت: بخشی از آنچه که امروز افتتاح شد مشکلی است که در کشور وجود دارد و مردم ما باید همه روزه فقط برای شناسایی بیماری خود به کشورهای همجوار سفر کنند.

وی گفت: امیدواریم چنین بیمارستان‌های تخصصی در سایر استان‌های کشور و با امکانات زیاد ایجاد شود.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با انتقاد از نظام سلامت کشور تشریح کرد: متاسفانه نظام سلامت ما کارآمد نیست و وقتی نظامی کارآمد نباشد باعث شرمندگی مردم می‌شویم.

قاضی‌زاد هاشمی ادامه داد: بهداشت و درمان نشان یک نظام و دولت است و ما متاسفانه بیمه‌های کارآمد نداریم و همچنین در حوادث غیرمترقبه بیمه‌ها و خدمات برای مردم محقق نیست.

به گفته وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی شرایط فعلی ما شرایط خیلی خوبی نیست و در بحران مالی هستیم بنابراین از مجموعه‌هایی که به بخش سلامت مردم و بهداشت و درمان توجه دارند، استقبال می‌کنیم.

وی تصریح کرد: خوشحال هستیم این مجموعه توانمند روز به روز در خدمت مردم ایران و سایر مردم جهان است و امیدواریم شعبات این بیمارستان در کل استان‌های کشور و سایر کشورهای اسلامی گسترش پیدا کند.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در بخش دیگری از سخنان خود افزود: ما هم در وزارت بهداشت می‌توانیم در بخش‌های علمی و پژوهشی به بیمارستان فوق‌تخصصی رضوی کمک کنیم.

قاضی‌زاده هاشمی تاکید کرد: یکی از مهمترین خدماتی که می‌توان انجام داد تربیت کسانی است که در کشورهای اسلامی به صورت تخصصی و فوق‌تخصصی به مردم کمک کنند.
انتهای پیام/2202/م30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها