امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۰۶:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 51080
تاریخ انتشار: ۳۰ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۰۳
تعداد بازدید: 134
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، این بازیگر ساله 32 مسلمان هند در این فیلم با کاترینا کایف، پادمینی کالهاپور، ایلنا و دارشان ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، این بازیگر ساله 32 مسلمان هند در این فیلم با کاترینا کایف، پادمینی کالهاپور، ایلنا و دارشان جاریوالا هم بازی شده است.

این فیلم کمدی خانوادگی را  راجکومار سانتوشی فیلم‌ساز سرشناس و قدیمی سینمای هند کارگردانی کرده است و شاهد کاپور در آن در نقش یک پلیس وظیفه‌شناس ظاهر شده است.

اما این مأمور پلیس که ویشواس رائو نام دارد، به دلیل ندانم کاری‌های خود مشکلاتی جدی برای اطرافیان خویش به وجود آورده و آنها را درگیر یک سری مسائل خنده‌دار و کمدی می‌کند.
این فیلم کمدی، اولین ساخته سینمایی راجکومار سانتوشی در 4 سال اخیر است. آخرین فیلم او «عجب قصه عشق پرغضبی» با بازی رانبیر کاپور در سال 2009 به روی پرده سینماهای هند رفت.

این فیلم فروش خوبی در جدول گیشه نمایش سینماهای هند کرد و به همین دلیل، اهل فن پیش‌بینی می‌کنند کار تازه‌اش هم همین موفقیت را در زمان نمایش عمومی خود تکرار کند.

نکته جالب این است که سانتوشی قصد داشت فیلم کمدی جدید خود را نیز با بازی رانبیر کاپور (که حالا موفق‌ترین بازیگر جوان نسل خود در بالیوود است) جلوی دوربین ببرد. ولی این بازیگر به دلیل هم‌زمانی تولید فیلم دیگرش با این پروژه، نتوانست دوباره با سانتوشی همکاری کند.
فیلم جدید شاهد کاپور در حالی به روی پرده سینماهای هند رفته که کار قبلی او «قصه تو و من» در سال گذشته میلادی، شکست سخت تجاری خورد.

هفته قبل «شوخی بزرگ»(گراند مستی) با یک فروش 67 کروری صدرنشین جدول هفتگی گیشه نمایش سینماهای هند شد و لقب یک کار بسیار پرفروش را از آن خود کرد.

«شود دسی رومانس» فیلم دیگر موفق سینماهای هند است که با فروش 45 کروری طی دو هفته نمایش، لقب یک کار پرفروش را گرفته است.

پرسشی که تحلیلگران اقتصادی سینما مطرح می‌کنند این است که آیا فیلم جدید شاهد کاپور می‌تواند موفقیت بالای مالی این دو فیلم را در جدول گیشه نمایش سینماهای هند تکرار کند یا خیر.
انتهای پیام/ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها