امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۰۵:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 51091
تاریخ انتشار: ۳۰ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۰۱
تعداد بازدید: 78
به گزارش حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حسین سعیدی دبیر کل جنبش عدالت و مهرورزی با اشاره به معرفی توفیقی به عنوان وزیر ...

به گزارش حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حسین سعیدی دبیر کل جنبش عدالت و مهرورزی با اشاره به معرفی توفیقی به عنوان وزیر علوم و مردود دانستن افراد موثر در فتنه 88 از نگاه مردم اظهار داشت: مردم از نمایندگان ملت توقع دارند به افرادی که در قائله 88 شرکت داشته‌اند رای اعتماد ندهند.

سعیدی با بیان اینکه نمایندگان مجلس باید خود را پاسدار رای مردم و خون شهدا و همچنین رهرو و سرباز ولایت بدانند، افزود: نمایندگان مجلس باید بار دیگر با توجه ویژه به منویات مقام معظم رهبری مانع از حضور افراد موثر در فتنه 88 در مسندهای قدرت شوند.

 دبیرکل جنبش عدالت و مهرورزی با اشاره به حضور توفیقی در اعتراضات غیرقانونی در دانشگاه تهران در فتنه 88 تصریح کرد: توفیقی ممکن است در برخی موراد فردی آکادمیک محسوب شود اما در نظام جمهوری اسلامی ایران تخصص در کنار تعهد و پایبندی به نظام تجلی دارد از این رو حضور توفیقی در فتنه 88 به‌خوبی نمایانگر عدم صلاحیت و شایستگی وی برای احراز پست وزارت علوم در جمهوری اسلامی است.

وی تصریح کرد:‌ یقیناً دولت دکتر روحانی برای این موضوع چاره اندیشی کرده و توفیقی را به مجلس معرفی نخواهد کرد چراکه این امر موجب ایجاد تنش‌های سیاسی و خدشه دار شدن وجه ولایی دولت خواهد شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها