امروز : شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 24
۰۶:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 51139
تاریخ انتشار: ۳۱ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۰۱:۰۲
تعداد بازدید: 72
«محمود العلایلی»، عضو هیئت عالی حزب آزادگان مصر و از سران جبهه نجات ملی در گفت‌و‌گو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در ...

«محمود العلایلی»، عضو هیئت عالی حزب آزادگان مصر و از سران جبهه نجات ملی در گفت‌و‌گو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در قاهره، تصمیم حکومت مبنی بر اجرای قانون حداقل حقوق 1200 پوند مصری برای کارمندان دولت را اقدامی شایسته دانست.

محمود العلایلی تاکید کرد که اجرای این قانون اولین گام دولت در مسیر درست و در راه تحقق اهداف انقلاب است و اجرای قانون میزان حداکثری حقوق نیز حکومت را در اجرای میزان حداقل یاری خواهد کرد.

وی خاطرنشان کرد: پیش‌بینی می‌شود، میزان حداکثر حقوق کارمندان دولت بیش از 50 هزار پوند مصری نباشد که اجرای آن، با توجه به حقوق چند ملیون پوندی بعضی از شخصیت‌ها، حکومت را در تامین منابع مالی مورد نیاز برای اجرای قانون حداقل دستمزدها یاری خواهد کرد.

محمود العلایلی با تاکید بر اینکه حقوق چند ملیون پوندی بعضی شخصیت‌ها، تعارض شدیدی با عدالت اجتماعی دارد، از حکومت خواست با اجرای دو قانون حداکثر حقوق و قانون حداقل حقوق ملیون‌ها کارمند بخش خصوصی، عدالت اجتماعی را در جامعه حاکم کند.

این عضو بارز حزب آزادگان مصر گفت: حکومت درحال حاضر با توجه به اعتراض‌های هواداران جماعت اخوان ‌المسلمین، با چالش‌هایی  در زمینه اقتصاد مواجه است، با این حال ما شکی نداریم که اقتصاددانان برجسته حاضر در بدنه دولت، از توانایی لازم برای عبور از این بحران برخوردارند.

انتهای پیام/ز
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها