امروز : سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶ - 2017 September 26
۰۶:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 5117
تاریخ انتشار: ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۸
تعداد بازدید: 92
حجت الاسلام و المسلمین احمد سالک نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، ...

حجت الاسلام و المسلمین احمد سالک نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، درباره هجمه سنگین حلقه انحرافی بر صدا وسیما گفت: رسانه ملی بر اساس ضوابطی که بر آن حاکم است، رسالتی درباره مسئولین نظام جمهوری اسلامی ایران دارد و آنچه که ما شاهد هستیم این است که صدا و سیما پوشش مناسبی را نسبت به سفرهای استانی دولت تا به حال داشته است و این پوشش مناسب همچنان نیز ادامه دارد.

وی تصریح کرد: بعضی از نزدیکان رئیس جمهور ممکن است توقعات و درخواست هایی بیش از این داشته باشد که آن باید با توجه به سیاست‌های موجود در صدا و سیما پیگیری شود ولی آنچه را که ما شاهد هستیم پوشش مطلوب رسانه ملی از اقدامات دولت است.

این عضو جامعه روحانیت مبارز خاطرنشان کرد: شیوه عملکرد حلقه انحرافی برای رسیدن به اهداف دلخواه به شکل‌های گوناگون پیگیری می‌شود که یکی از این شیوه‌ها شانتاژهای خبری است که با تحمیل‌های ناروا رسانه‌ها را تحت فشار قرار می‌دهند تا مباحث مورد علاقه‌شان را مطرح کنند.

حجت الاسلام سالک خاطر نشان کرد: آنچه که به نظر می‌رسد این است که سفرهای استانی در دور چهارم‌شان در تداوم برنامه‌ها و پیگیری‌های مصوبات قبلی نبوده است،

وی در ادامه افزود: در سفر سمنان پرچم به دست آقای مشایی داده می شود و در سفرهای استانی گوناگون آقای مشایی همیشه همراه رئیس جمهور حضور دارد در حالی که با اعتراض مردم برای ورود به این شهرها مواجه می‌شوند.

وی در پایان خاطر نشان کرد: سفرهای استانی دولت اهداف خاصی را دنبال می‌کند که در آینده مشخص‌تر می شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها