امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۱۲:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 51181
تاریخ انتشار: ۳۱ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۰۸:۰۲
تعداد بازدید: 107
علی‏اکبر مؤمنی امروز در گفت‏وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در شرق استان تهران در تشریح جزئیات این وقایع افزود: اتصالی ...

علی‏اکبر مؤمنی امروز در گفت‏وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در شرق استان تهران در تشریح جزئیات این وقایع افزود: اتصالی برق در فیروزکوه منجر به آتش‏سوزی مغازه شد.

مؤمنی افزود: در این حادثه که در میدان معلم فیروزکوه رخ داد، یک باب مغازه به دلیل اتصالی سیم‏کشی برق دچار حریق شد.

مسئول آتش‏نشانی و خدمات ایمنی شهرداری فیروزکوه گفت: اتصالی در چراغ‏های شبرنگ روی شیشه این مغازه اتفاق افتاد که پس از آن، کارتن‏های مقوایی موجود در کف مغازه نیز آتش گرفت و سپس به تمامی مغازه سرایت کرد.

مؤمنی تصریح کرد: با حضور به‏موقع پرسنل آتش‏نشانی، حریق اطفا شد.

وی افزود: در این حادثه کسی آسیب ندید، اما خسارات زیادی به مغازه وارد شد.

کودکان محبوس شده در اتاق نجات یافتند

مسئول آتش‏نشانی و خدمات ایمنی شهرداری فیروزکوه همچنین از نجات دو کودک محبوس شده در اتاق خواب یک خانه خبر داد.

مؤمنی افزود: این حادثه در خانه‏ای واقع در شهرک کوهسار فیروزکوه رخ داد؛ در این حادثه دو کودک خردسال بدون حضور پدر و مادر در اتاق خواب منزل مشغول بازی شدند.

مسئول آتش‏نشانی و خدمات ایمنی شهرداری فیروزکوه افزود: آنان به طور اتفاقی توانستند با چرخاندن کلید در اتاق، آن را قفل کنند؛ اما دیگر قادر به باز کردن آن نشدند.

وی ادامه داد: با توجه به قرار داشتن کلید بر روی در، والدین کودکان هم نتوانستند با کلید یدکی در را باز کنند و به این ترتیب ماموران آتش‏نشانی را در جریان قرار دادند.

مسئول آتش‏نشانی و خدمات ایمنی شهرداری فیروزکوه خاطرنشان کرد: با حضور عوامل این نهاد در منزل، قفل در باز شد و کودکان که به شدت هیجان زده و ترسیده بودند به آغوش والدین خود برگشتند.
انتهای پیام/2568/غ20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها