امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۲۰:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 51182
تاریخ انتشار: ۳۱ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۰۸:۰۲
تعداد بازدید: 87
رحیم زمانی امروز در گفت‏وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در شرق استان تهران، با اشاره به در پیش بودن سال تحصیلی جدید ...

رحیم زمانی امروز در گفت‏وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در شرق استان تهران، با اشاره به در پیش بودن سال تحصیلی جدید اظهار داشت: تربیت همواره در تاریخ بشریت از ابتدای خلقت تاکنون وجود داشته و خواهد داشت.

وی گفت: خانواده، مدرسه و اجتماع مهم‏ترین نهادهایی است که نظام تعلیم و تربیت و افراد در آن نقش دارند.

زمانی افزود: مدرسه ماده اولیه انسان را از خانواده‏ها تحویل گرفته و با ایجاد ارزش افزوده، دانش‏آموز را تحویل اجتماع می‏دهد.

وی خاطرنشان کرد: در این راستا، باید الگوی مناسبی برای فرزندان و دانش‏آموزان خود طراحی کنیم و نبی مکرم اسلام(ص)، الگو و اسوه حسنه‏ای در دین اسلام معرفی شده است.

مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان‏های استان تهران تصریح کرد: خداوند متعال به این منظور عقل، فکر، پیامبران الهی، کتاب آسمانی و ابزارهای دنیوی را در اختیار انسان‏ها قرار داده است.

وی هدف از خلقت را عبادت خداوند برشمرد و هشدار داد: تمامی جنگ‏ها، خون‏ریزی‏ها و گرفتاری‏های دنیای امروز ناشی از عبد نبودن انسان‏هاست.

مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان‏های استان تهران تأکید کرد: دنیای امروز به انسان‏های توانا و دانا و همچنین افرادی که بتوانند برابر هجمه‏های دشمنان بایستند، نیاز دارد و این مهم بدون اندیشه، علم و سواد محقق نمی‏شود.

زمانی ادامه داد: اندیشه‏های امام راحل (ره) در دنیای اسلام و حتی خارج از آن نشر و گسترش یافته و ایران اسلامی نیز باید خود را قوی و قدرتمند کند.

مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان‏های استان تهران یادآور شد: افراد تحصیل‏کرده کشور باید با بازخوانی در علم خود به سمت هدف عبد صالح خدا شدن حرکت کنند.
انتهای پیام/2568/غ20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها