امروز : یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 21
۲۲:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 51214
تاریخ انتشار: ۳۱ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۰۹:۰۱
تعداد بازدید: 55
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شیراز به نقل از روابط عمومی دفتر فرماندهی انتظامی استان فارس، سرهنگ محمد حیدری اظهار داشت: ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شیراز به نقل از روابط عمومی دفتر فرماندهی انتظامی استان فارس، سرهنگ محمد حیدری اظهار داشت: ماموران پلیس آگاهی فارس متوجه شدند تعدادی افراد سودجو اقدام به قاچاق گوشی تلفن همراه از کشورهای عربی به بندر غصب استان هرمزگان کرده و سپس گوشی‌ها را به شیراز انتقال و در منزلی واقع در جنوب شرقی شهر انبار و در فرصتی مناسب در سطح شیراز و استان فارس توزیع می‌کنند.

وی اضافه کرد: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی منزلی که به محل دپوی گوشی‌های قاچاق تبدیل شده بود را شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی در بازرسی از محل 2 هزار و 208 نوع گوشی تلفن همراه قاچاق کشف کردند.

رئیس پلیس آگاهی فارس در ادامه از کشف یک محموله مواد غذایی قاچاق خبر داد و گفت: ماموران پس از اطلاع از قاچاق مواد غذایی تعدادی قاچاقچی حرفه‌ای که اقدام به خرید و فروش انواع مواد غذایی و بهداشتی از کشورهای عربی و بنادر جنوبی و انتقال آن به استان‌های مرکزی می‌کردند‌، دستگیری این افراد را در دستور کار خود قرار دادند.

حیدری افزود: با انجام اقدامات اطلاعاتی یک کامیون متعلق به اعضای این باند که حامل کالای قاچاق بود، شناسایی و در حوالی خان زنیان فارس متوقف و در بازرسی از آن 500 کیلوگرم چای، 9 هزار و 72 صابون، 216 قوطی پودر خوراکی، 16 هزار و 392 قوطی آب‌میوه، 600 شیشه سس فلفل و 340 هزار آدامس کشف شد.

وی اضافه کرد: در عملیات دیگری ماموران یک خودرو 405 که مقادیری کالای قاچاق را از بوشهر به مقصد شیراز بارگیری کرده بود شناسایی، متوقف و در بازرسی از آن 6 هزار و 768 عدد صابون خارجی کشف کردند.

رئیس پلیس آگاهی فارس بیان کرد: در عملیات دیگری ماموران انباری را که در یکی از خیابان‌های مرکزی شیراز که به محل دپوی کالای قاچاق تبدیل شده بود، شناسایی و در بازرسی از آن 700 طاقه پارچه (معادل 21 هزار متر) با ارزشی بالغ بر یک‌میلیارد ریال کشف کردند.

حیدری گفت: در این راستا پنج قاچاقچی کالا دستگیر و تحویل مقام قضایی شدند.
انتهای پیام/2448/ت/آ3004
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها