امروز : شنبه ۴ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 25
۰۳:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 51217
تاریخ انتشار: ۳۱ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۰۹:۰۲
تعداد بازدید: 54
لطفعلی شیبانی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در اصفهان با اشاره به یکی از مهم‌ترین برنامه‌های فرهنگی نظام آموزشی در میان دانش‌آموزان، اظهار کرد: ...

لطفعلی شیبانی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در اصفهان با اشاره به یکی از مهم‌ترین برنامه‌های فرهنگی نظام آموزشی در میان دانش‌آموزان، اظهار کرد: هر ساله آموزش و پرورش برنامه‌هایی را در راستای ترویج و آشنایی دانش‌آموزان با مقوله شهادت در سطح مدارس برگزار می‌کند.

وی به آغاز هفته دفاع مقدس اشاره کرد و ادامه داد: همزمان با نخستین روز از هفته دفاع مقدس زنگ مقاومت در مدارس موجود در سطح استان نواخته می‌شود.

رئیس اداره فرهنگی و هنری اداره‌کل آموزش و پرورش استان اصفهان، تصریح کرد: البته زنگ مقاومت در هر یک از 40 منطقه آموزشی استان نیز به صورت نمادین در یک مدرسه با حضور مسئولان شهرستان نواخته می‌شود.

وی به تعداد برنامه‌های اجرایی آموزش و پرورش با آغاز هفته دفاع مقدس در سطح مدارس اشاره کرد و افزود: در سال تحصیلی جدید 21 برنامه فرهنگی دفاع مقدس به منظور ترویج فرهنگ شهید و شهادت در مدارس موجود در سطح استان اصفهان برگزار می‌شود که آغاز هفته دفاع مقدس به عنوان زمان اجرای این برنامه‌ها است.

شیبانی با بیان اینکه هم‌زمان با سومین روز از هفته دفاع مقدس صبحگاه مشترک نیرو‌های عضو بسیج کانون فرهنگیان استان برگزار می‌شود، تأکید کرد: برگزاری نمایشگاه‌هایی با عنوان نمایشگاه کتاب ویژه دفاع مقدس از برنامه‌های آموزش و پرورش به مناسبت ترویج فرهنگ شهید و شهادت در میان دانش‌آموزان تلقی می‌شود.

وی با اشاره به اعزام سخنرانان و راویان دفاع مقدس در مدارس، اضافه کرد: خاطره‌گویی رزمندگان دوران دفاع مقدس در مدارس و ادارات آموزش و پرورش استان از دیگر برنامه‌های اجرایی در راستای ترویج فرهنگ شهید و شهادت در استان محسوب می‌شود.

رئیس اداره فرهنگی و هنری اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان، گفت: تجلیل از جانبازان فرهنگی و دیدار با خانواده‌های ایثارگران و رزمندگان نیز از برنامه‌های آموزش و پرورش در طول سال تحصیلی جدید است.

وی با اشاره به برگزاری دوره‌های آموزشی بصیرتی و معرفت‌افزایی در کانون‌های بسیج فرهنگیان استان در طول سال تحصیلی جدید اظهار کرد: تشکیل حلقه‌های طیبه صالحین با حضور دانش‌آموزان و فرهنگیان عضو بسیج و برگزاری بیش از 80 یادواره شهدای دفاع مقدس از برنامه‌های آموزش و پرورش استان در طول سال تحصیلی جدید به شمار می‌رود.
انتهای پیام/63004/ذ30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها