امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۱۰:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 51218
تاریخ انتشار: ۳۱ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۰۹:۰۲
تعداد بازدید: 133
منوچهر فرهادزاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ازنا اولویت آموزش و پرورش را تعلیم و تربیت اسلامی دانست و گفت: در تمام دنیا روی مقوله تعلیم و ...

منوچهر فرهادزاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ازنا اولویت آموزش و پرورش را تعلیم و تربیت اسلامی دانست و گفت: در تمام دنیا روی مقوله تعلیم و تربیت حساب ویژه‌ای باز شده است، در کشور ما نیز این امر خطیر برعهده آموزش و پرورش است.

وی ادامه داد: در سال‌های اخیر در سند تحول آموزش و پرورش که به تعبیر مقام معظم رهبری یک نسخه شفا بخش است، اهدافی تعریف شده است که تلاش ما در جهت تحقق این اهداف است.

وی خاطرنشان کرد: در حوزه ستادی پروژه مهر را داشتیم که با تلاش همکاران به مرحله اجرا درآمده و بخش اعظم آن محقق شده است.

این مسئول تصریح کرد: در جهت اطلاع از کیفیت آمادگی مدارس یک مانور آموزشی در طول سه روز برای مقاطع ابتدایی، متوسطه اول و متوسطه دوم برگزار شد که مبنای ما بررسی وضعیت مدارس بود، تا مشکلات احتمالی تا اول مهر رفع شوند.

وی عنوان کرد: در حوزه فیزیکی بیش از 50 درصد مدارس ما فرسوده هستند که با نماینده محترم نوسازی هماهنگ شده که این کلاس‌ها، نمازخانه‌ها و سرویس‌های بهداشتی بازسازی شوند که در همین راستا بیش از 25 مدرسه در حال تعمیر و رفع معایب هستند.

مدیر آموزش و پرورش ازنا اذعان داشت: در خصوص معاونت‌ها و مدیریت‌ها با توجه به اینکه هر ساله تعدادی از همکاران بازنشسته می‌شوند، شاخص ما در جایگزینی افراد تعهد، تخصص و اخلاق اسلامی بوده است، ما بر این باوریم که مدیر یک مجموعه باید فردی مومن و متخصص باشد که خودش را فرمانبر مقام عظمای ولایت بداند و دید ما یک دید تربیت اسلامی باشد که خوشبختانه همه همکاران ما این شاخص را دارند.

این مسئول در پایان متذکر شد: در زمینه مسائل فرهنگی تلاش شده است تا با ارتباط با امام جمعه محترم، اداره ارشاد اسلامی، اداره تبلیغات اسلامی، نمایندگی ولی فقیه در سپاه، ائمه جماعات مساجد از چشمه پاک تربیت اسلامی و قرآنی بهره‌مند شویم.
انتهای پیام/2304/ذ30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها