امروز : یکشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 19
۱۷:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 51225
تاریخ انتشار: ۳۱ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۰۹:۰۲
تعداد بازدید: 76
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از دمشق، نقاط مختلف دیرالزور در سوریه در حالی به صحنه عملیات گسترده ارتش تبدیل شده که ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از دمشق، نقاط مختلف دیرالزور در سوریه در حالی به صحنه عملیات گسترده ارتش تبدیل شده که درگیری بین دو گروه تروریستی «دولت اسلامی در عراق و شام » و نیروهای موسوم به «ارتش آزاد» همچنان ادامه دارد.

اختلاف بر سر اشیای به سرقت رفته

این درگیری‌ها در خیابان «الهجانة» و مسجد «الراوی» در جریان است و تاکنون منجر به کشته و زخمی شدن تعدادی از نیروهای هر دو طرف شده است.

این درگیری‌ها در پی اختلاف بر سر اشیای به سرقت رفته از یک چاه نفت در روستای «مظلوم» آغاز شد و در جریان آن، یک تانکر سوخت بر اثر شلیک آر پی چی منفجر شد.

انهدام تونل مهمات تروریست‌ها

در این میان، نیروهای ارتش سوریه یک تونل به طول 27 متر در خیابان «السرایا» که تروریست‌ها از آن برای ذخیره مهمات و سلاح استفاده می‌کردند، منهدم ساختند.

یک تونل دیگر نیز در نزدیکی باشگاه ارتش در محله «العرفی» از توابع دیرالزور به دست نیروهای ارتش در حالی منهدم شد که تعدادی از تروریست ها در آن حضور داشته و مقادیری سلاح و مهمات نیز در آن ذخیره شده بود.

اما محل استقرار تروریست ها در «المریعیة» و«حویجة المریعیة» نیز هدف نیروهای ارتش سوریه قرار گرفت که در جریان آن، تعدادی از تروریست ها کشته و عده ای نیز زخمی شدند.

«عبد الرحمن الزغیب»، «مثنى السطام» و «خطاب الشلاش» از جمله تروریست هایی هستند که در این عملیات زخمی شده اند.

در درگیری نیروهای ارتش با گروه دیگری از تروریست ها  تعدادی از آنان از جمله «حسین دهام الخلف» از گردان «البراق» کشته و عده ای نیز زخمی شدند.

مناطق «العرفی» و«الجبیلة» و نیز خیابان «سینما فؤاد» صحنه درگیری نیروهای ارتش سوریه با تروریست های مسلح بود که در جریان آن تعدادی از تروریست ها از جمله «عبد الحمید وردة» و «یوسف الحمود» کشته شدند.

علاوه بر این، محل استقرار تروریست ها در «العرضی» ،«شیخ یاسین»،و«الموحسن»، «البوکمال» و«المیادین» هدف نیروهای ارتش قرار گرفت که در جریان آن تعدادی کشته و زخمی شدند.

از سوی دیگر، محل استقرار ترویست های موسوم به جنبش «آزادگان شام » در نزدیکی یک پایانه قدیمی و در منطقه «القبان» هدف ارتش قرار گرفت که منجر به زخمی شدن تعدادی از تروریست ها شد.

انتهای پیام
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها