امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۱۰:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 51226
تاریخ انتشار: ۳۱ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۰۹:۰۲
تعداد بازدید: 106
سرلشکر «فادی الحبشی»، معاون پیشین وزیر کشور مصر در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در قاهره تاکید کرد: اخوان ...

سرلشکر «فادی الحبشی»، معاون پیشین وزیر کشور مصر در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در قاهره تاکید کرد: اخوان المسلمین به میزان زیادی محبوبیت خود را از دست داده، از همین رو سر دادن شعارهایی مبنی بر بازگشت مرسی به قدرت، بی حاصل و بازگشت وی محال است.

وی با قدردانی از عملکرد نیروهای ارتش و پلیس در مقابله با اقدامات خشونت‌آمیز به ویژه رویارویی با ناآرامی‌های شهر «کرداسة» که در چند هفته گذشته به محل استقرار حامیان مرسی تبدیل شده بود، اظهار داشت: اقدامات نیروهای ارتش و پلیس در این خصوص بسیار قاطعانه بود.

الحبشی تصریح کرد: نحوه عملکرد ارتش در این خصوص به گونه‌ای بود که این عملیات هیچ تلفاتی نداشت و عملیات گشت زنی آنان به منظور دستگیری مجرمان و با آرامش صورت گرفت در حالی که پیش از آن، در درگیری‌هایی که در این منطقه رخ داده بود، سرلشکر «نبیل فرج» کشته و چند نفر دیگر نیز زخمی شدند.

وی افزود: انجام عملیات امنیتی در کرداسه، بدون اینکه تلفات جانی داشته باشد، بیانگر میزان توان نیروهای ارتش و پلیس است به ویژه اینکه پیش‌بینی می شد این عملیات تلفات جانی و مالی سنگینی داشته باشد.

الحبشی با اشاره به دستگیری عاملان کشتار و جنایت چند هفته پیش در کرداسه گفت: این عملیات نشان می دهد که نیروهای پلیس در این خصوص جانفشانی کردند.

وی قصاص عاملان جنایت در این منطقه را خواستار شد و اظهار داشت: با این اقدام برای دیگران روشن می‌شود که مصر در برابر اقدامات تروریستی و عوامل آن سکوت نخواهد کرد.

انتهای پیام
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها