امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۰۱:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 51263
تاریخ انتشار: ۳۱ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۰۱
تعداد بازدید: 99
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز خانه ملت لایحه ممنوعیت خلع ید ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز خانه ملت لایحه ممنوعیت خلع ید و قلع قمع ورزشگاه‌ها و سایر تاسیسات و اماکن ورزشی تابع وزارت ورزش و جوانان اعاده شده از شورای نگهبان را مورد بحث و بررسی قرار دادند.

کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس در جریان بررسی ایرادات شورای نگهبان به لایحه مذکور، در مصوبات قبلی خود اصرار ورزیده بود.

شورای نگهبان در ماده واحده و تبصره‌های الحاقی یک، دو و سه، ایراداتی را مطرح کرده بود که کمیسیون حقوقی و قضایی این ایرادات را برطرف  نکرده و مجددا بر مصوبه قبلی خود تاکید کرده بود که نظر کمیسیون در صحن علنی خانه ملت مورد تائید نمایندگان مجلس قرار نگرفت وکلای ملت با پیشنهاد کمیسیون حقوقی و قضایی مبنی بر اصرار بر مصوبه قبلی مخالفت کردند.

به همین دلیل علی لاریجانی رئیس مجلس گفت: ظاهرا نظر نمایندگان مجلس این است که ایرادات شورای نگهبان به این لایحه برطرف شود. لذا این ایرادات را مجددا برای بررسی بیشتر و برطرف شدن و نیز تامین نظر شورای نگهبان به کمیسیون قضایی ارجاع می‌دهیم.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها