امروز : دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۶ - 2017 October 23
۱۷:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 51264
تاریخ انتشار: ۳۱ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۰۲
تعداد بازدید: 94
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از یاسوج، اورنگ ایلامی ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: یک بار دیگر حس نوع‌دوستی مردم ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از یاسوج، اورنگ ایلامی ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: یک بار دیگر حس نوع‌دوستی مردم استان کهگیلویه و بویراحمد موجب اهدای زندگی به چهار انسان دیگر شد.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی یاسوج افزود: اعضای بدن مرحومه مهناز جوزاریان از اهالی روستای نره‌گاه بخش مرکزی شهرستان بویراحمد در استان کهگیلویه و بویراحمد که در اثر خونریزی مغزی دچار مرگ مغزی شده بود، با رضایت خانواده‌اش، جان چهار بیمار نیازمند به اعضای پیوند را نجات داد.

ایلامی افزود: دو کلیه و کبد و پانکراس مرحومه مهناز جوزاریان برای پیوند به بیماران نیازمند؛ به شیراز انتقال داده شد و در محل بیمارستان نمازی به بیماران نیازمند پیوند زده شد.

وی افزود: این دهمین مورد اهداء عضو در سال 1392 در کهگیلویه و بویراحمد بوده است.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی یاسوج خاطرنشان کرد: دانشگاه علوم پزشکی ضمن ارج نهادن به عمل انسانی و خیر‌خواهانه این خانواده، از همشهریان عزیز دعوت می‌کند تا برای تکمیل کارت اهدای عضو بعد از مرگ به معاونت درمان واحد بیماران خاص این دانشگاه مراجعه کنند.
انتهای پیام/82005/ط20/ض1002
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها