امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۱:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 51279
تاریخ انتشار: ۳۱ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۰۲
تعداد بازدید: 55
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری «نووستی»، وزارت امور خارجه روسیه اعلام کرد که مقامات مسکو از دولت کره شمالی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری «نووستی»، وزارت امور خارجه روسیه اعلام کرد که مقامات مسکو از دولت کره شمالی خواست تا در رابطه با حادثه تیراندازی به طرف کشتی ماهیگیری روسی در دریای ژاپن توضیح دهد.

در بیانیه وزارت خارجه روسیه آمده است: در تاریخ 20 سپتامبر در دریای ژاپن حادثه‌ای بین نیروهای گارد ساحلی کره شمالی و کشتی ماهیگیری روسی «آلتای» رخ داد. یک کشتی نظامی کره شمالی بدون اینکه با کشتی روسی تماسی به منظور اخطار به آن برقرار کند، شروع به تیراندازی با مسلسل و پرتاب موشکهای هشداردهنده به سمت این کشتی ماهیگیری نمود که در اثر آن کشتی تعادل خود را از دست داده و در نهایت مجبور به توقف شد.

بر اساس اطلاعات رسیده، نیروهای نظامی کره شمالی سپس وارد عرشه کشتی روسی شده و آن را مورد بازرسی قرار داده و کاپیتان کشتی را نیز مورد بازجویی قرار دادند. بعد از آن کشتی اجازه یافت تا به مسیر خود ادامه دهد.

وزارت خارجه روسیه از مقامات پیونگ یانگ انتظار دارد تا توضیح قانع کننده‌ای در رابطه با این حادثه و برخورد گارد ساحلی کره شمالی با این کشتی روسی ارائه دهند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها