امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۱۸:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 5128
تاریخ انتشار: ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۸
تعداد بازدید: 149
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قم، در بیانیه جامعه مدرسین حوزه علمیه قم آمده است: جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با تأسف عمیق ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قم، در بیانیه جامعه مدرسین حوزه علمیه قم آمده است: جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با تأسف عمیق و اندوه فراوان از حمله به مرقد مطهر «حُجر‌ بن ‌عدی» (رضوان الله تعالی علیه) و تخریب ضریح و نبش قبر آن صحابی جلیل‌القدر رسول ‌خدا(صلی الله علیه و آله) این اقدام جنایت کارانه توسط تروریست‌های مسلح را به شدت محکوم می‌کند.

در ادامه این بیانیه آمده است: ضمن ابراز نگرانی شدید از ادامه هتک حرمت به مراقد و مقدسات مذهبی در کشور سوریه، این اقدام را تجاوزی آشکار به حرمت مسلمانان می‌دانیم؛ همچنین نسبت به ادامه تعرض به اماکن مقدسه مسلمانان در سوریه و دیگر کشورهای اسلامی از سوی گروه‌های وهابی و تکفیری هشدار داده و دفاع از این اماکن مقدسه را واجب می‌دانیم‌، به همین مناسبت یک روز تمام حوزه‌های علمیه مقدسه شیعه در قم و نجف و دیگر کشورها تعطیل اعلام شد.

در بخش دیگری از این بیانیه تصریح شده است: در این راستا از امت اسلامی و سازمان‌ها و مجامع بین‌المللی می‌خواهیم به وظیفه خویش در حفظ و حراست از این گونه اماکن عمل کند.
انتهای پیام/2258/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها