امروز : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 19
۱۶:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 51291
تاریخ انتشار: ۳۱ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۰۳
تعداد بازدید: 119
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، کمپانی برادران وارنر تهیه کننده این فیلم است و ویل فره‌ل کمدین مطرح سینما و تلویزیون نقش اصلی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، کمپانی برادران وارنر تهیه کننده این فیلم است و ویل فره‌ل کمدین مطرح سینما و تلویزیون نقش اصلی آن را بازی می‌کند.

این بازیگر و کمدین در عین حال یکی از تهیه‌کنندگان این کمدی تلخ هم خواهد بود. نقش مقابل فره‌ل را در این فیلم، کوین هارت بازی خواهد کرد.

خط اصلی قصه «سخت شو» درباره یک سرمایه‌گذار ثروتمند بانکی است که به عنوان مدیر اجرایی یک بانک بزرگ در شهر لس آنجلس کار می‌کند.

او متهم به ارتکاب جرمی شده که هیچ نقشی در آن نداشته است. ولی خود او به دروغ خودش را مسبب اصلی این اقدام غیرقانونی معرفی کرده است.

هدف او از رفتن به زندان، کمک به مرد بی‌گناهی است که در زندان است و وی می‌خواهد در آن جا کمک کند تا این مرد از زندان آزاد شود.

کوهن که در کارنامه سینمایی‌اش فیلم‌نامه‌های «تندر استوایی» و «مردان سیاه پوش 3» را دارد، فیلم‌نامه «سخت شو» را با کمک یان رابرتز می‌نویسد.

«سخت شو» اولین فیلم سینمایی این فیلم‌نامه نویس در مقام کارگردان است، او می‌گوید از چند سال قبل قصد داشت وارد حرفه فیلم سازی شود.

بحث کارگردانی «سخت شو» توسط ایتن کوهن در شرایطی در رسانه‌های گروهی مطرح شده که گفته می‌شود وی قرار است به عنوان کارگردان پشت دوربین «خانه بابا» هم قرار گیرد.

این فیلم هم حال و هوایی کمدی دارد و وینس ون و ویل فره ل برای بازی در نقش‌های اصلی آن انتخاب شده‌اند. جالب این که فیلم‌نامه فیلم را کسی غیر از خود کوهن نوشته است.

قصه فیلم درباره زوجی میان سال است که از هم جدا شده‌اند و با ازدواج مجدد یکی از آن‌ها، زندگی خانوادگی هر دوی آن‌ها دست خوش مسائل و مشکلات زیادی می‌شود.

ایتن کوهن در رابطه با فیلم‌هایی که قرار است کارگردانی می‌کند می‌گوید: «همیشه احساس می‌کردم توانایی کارگردانی فیلم نامه‌هایم را دارم. به همین جهت تصمیم گرفتم بختم را در این رابطه امتحان کنم. در این بین ویل فره ل کمک خیلی زیادی به من کرد و مشوق اصلی‌ام در این راه بود. به همین دلیل، فیلمم را با حضور او در نقش اصلی خواهم ساخت.»
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها