امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۰۸:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 51299
تاریخ انتشار: ۳۱ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۰
تعداد بازدید: 36
حجت‌الاسلام مجید انصاری معاون پارلمانی رئیس‌جمهور در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به سفرش به ...

حجت‌الاسلام مجید انصاری معاون پارلمانی رئیس‌جمهور در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به سفرش به قم و دیدار با مراجع عظام تقلید، اظهار داشت: ارتباط مستمر دولت و مسئولان با مراجع عظام تقلید، علما و بزرگان حوزه برای انتقال اخبار و اطلاعات و گزارشی از اقدامات صورت گرفته از اهداف این سفر بود.

معاون پارلمانی رئیس‌جمهور تصریح کرد: دریافت نظرات، پیشنهادات و ارشاد آن بزرگواران مطمئنا در بهبود امور و پیشرفت کشور مفید و موثر خواهد بود.

وی اضافه کرد: در همین راستا ملاقات‌هایی را روز پنجشنبه با مراجع عظام تقلید و حضرات آیات مکارم شیرازی، اردبیلی، سبحانی،‌صانعی و  شهرستانی نماینده آیت‌الله سیستانی داشتم؛ در این ملاقات‌ها گزارشی اجمالی از رویکرد دولت و توجه ویژه به امور اقتصادی و رونق کسب و کار، اشتغال، اعتمادسازی در عرصه روابط بین‌الملل و نیز گزارشی از برخی از مشکلات به جای مانده از قبل خصوصا در عرصه اقتصادی، منابع مالی و مدیریت داخلی ارائه کردم.

انصاری یادآور شد: هر یک از بزرگواران نیز راهنمایی‌ها و دیدگاه‌های ارزشمندی فرمودند که وجه مشترک آنها ابراز خرسندی از تشکیل دولت جدید و انتخاب جناب آقای روحانی بود.

معاون پارلمانی رئیس‌جمهور اضافه کرد: دقت در ارائه آمار صحیح و درست به مردم، پاسداری از ارزش‌های اخلاقی و عفاف اجتماعی، رسیدگی به معیشت و نیازمندی‌های عمومی، ارائه گزارش مستمر و شفاف از مشکلات و تنگناهای دولت به مردم و توجه و ارتباط با روحانیت و مراجع از دیگر محورهای مورد نظر مراجع عظام، بود.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار