امروز : سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 12
۱۲:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 5130
تاریخ انتشار: ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۸
تعداد بازدید: 214
عباس رجایی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اراک اظهار داشت: یکی از اهداف وهابیون در جهان اسلام این است که چون خودشان یک نظام مذهبی جعلی هستند و در سده ...

عباس رجایی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اراک اظهار داشت: یکی از اهداف وهابیون در جهان اسلام این است که چون خودشان یک نظام مذهبی جعلی هستند و در سده اخیر به صورت جعلی توسط انگلیس‌ها به‌وجود آمده‌اند، می‌خواهند نشانه‌های واقعی دین را در عصر حاضر از بین ببرند تا از این طریق بتوانند به اهداف استکباری خود دست یابند.

وی تصریح کرد: پرداختن به فعالیت‌های ضد دینی و ضد مذهبی علیه اسلام واقعی یکی از مهم‌ترین سیاست‌های وهابیون است که در این زمینه دست به هر کاری می‌زنند.

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: از جمله اقداماتی که وهابیون امروز آن را دنبال می‌کنند نابود کردن و از بین بردن نمادهای مذهبی مورد توجه مردم است و اقدامات اخیری که در سوریه انجام داده‌اند نمونه‌ای از این اقدامات است که پیش از این نیز نمونه این اقدامات را در مکه مکرمه و مدینه منوره انجام داده‌ بودند.

رجایی با بیان اینکه وهابیون با هر اقدامی که موجب اتحاد مسلمان و همراهی آنان با مذهب باشد به‌ویژه در حوزه مذهب تشیع، مقابله می‌کنند، خاطرنشان کرد:  نبش قبر حجر بن عدی از یاران امام علی (ع) در دمشق و به آتش کشیدن آرامگاه جعفر طیار، برادر امیرالمومنین (ع) در جنوب اردن از جمله اقدامات وحشیانه وهابیون در رسیدن به خواسته‌های پلیدشان است.

وی گفت: متأسفانه اخیراً تهدید کرده‌اند که مرقد مطهر حضرت زینب(س) و حضرت رقیه (س) را نیز در سوریه تخریب خواهند کرد.

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی ترس وهابیون از نفوذ شیعه را  مهم‌ترین عامل انجام چنین اقداماتی دانست و افزود: مسلمانان باید نسبت به این اقدامات واکنش جدی داشته باشند و در تمام جهان اسلام باید با این مبحث مقابله کرد.

رجایی خاطرنشان کرد: جهان تشیع و جهان تسنن باید با این موضوع مقابله جدی کرده و دست به تظاهرات بزنند و از مجامع بین‌المللی بخواهند به صورت جدی در مقابل این اقدامات بایستند.
انتهای پیام/87001/م30
برچسب ها:
آخرین اخبار