امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۰۲:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 51314
تاریخ انتشار: ۳۱ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۱
تعداد بازدید: 92
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اهواز، فرامرز خوشاب صبح امروز در دیدار صمیمانه انجمن‌های دوستداران میراث فرهنگی خوزستان با ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اهواز، فرامرز خوشاب صبح امروز در دیدار صمیمانه انجمن‌های دوستداران میراث فرهنگی خوزستان با مدیر کل میراث فرهنگی استان اظهار کرد: چند وقتی بود که دوربین‌های حفاظت و حراست از اشکفت سلمان شهرستان ایذه از مدار خارج شده بود که با دستور صریح مدیر کل میراث فرهنگی خوزستان این دوربین‌ها وارد مدار شد.

وی با اشاره به اینکه رابطه تنگاتنگ با انجمن‌های دوستداران میراث فرهنگی برای مدیریت میراث فرهنگی مزیت است، گفت: ارتباط تنگاتنگ و نزدیک میان انجمن‌ها و اداره کل میراث فرهنگی بسیار مزیت‌های برای آثار تاریخی دارد و به این دلیل باید این ارتباط محفوظ شود.

خوشاب با اشاره به اینکه انجمن‌های دوستدار میراث فرهنگی در خوزستان سابقه طولانی دارند، تاکید کرد: انجمن‌های دوستدار میراث فرهنگی در خوزستان یک دهه سابقه فعالیت دارند و تجربه بسیار زیادی برای انتقال دارند که بهتر است تا کارگروه انجمن‌های دوستدار میراث فرهنگی برای تبادل تجربیات برای سایر استان‌ها در خوزستان تشکیل شود.

وی با تاکید بر اینکه مدیریت اداره کل میراث فرهنگی خوزستان به انجمن‌های دوستدار میراث فرهنگی اعتقاد زیادی دارد، گفت: مدیریت میراث فرهنگی خوزستان انتقادهای انجمن‌های فرصتی برای رفع نواقص احتمالی می‌داند و این خود باعث می‌شود تا انجمن‌ها به عنوان چشمان باز اداره کل میراث فرهنگی در حراست از آثار تاریخی همکاری کنند.

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، این نشست در محل اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خوزستان برگزار شد.
انتهای پیام/72006/صا20
برچسب ها:
آخرین اخبار