امروز : جمعه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ - 2017 April 28
۰۹:۲۱
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 51315
تاریخ انتشار: ۳۱ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۱
تعداد بازدید: 32
بردیا صدرنوری در گفت‌وگو با خبرنگار قضایی فارس اظهار داشت: در اجرای طرح ثبت آنی معاملات که از 26 شهریور ماه آغاز شده تاکنون 68 هزار و 345 سند به ثبت ...

بردیا صدرنوری در گفت‌وگو با خبرنگار قضایی فارس اظهار داشت: در اجرای طرح ثبت آنی معاملات که از 26 شهریور ماه آغاز شده تاکنون 68 هزار و 345 سند به ثبت رسیده است.

وی افزود: از این تعداد 17 هزار و 994 سند بیع، 26 هزار و 725 سند وکالت،‌ 3 هزار و 429 سند رهنی و مابقی شامل انواع اسناد رسمی بوده است.

مدیر IT سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در ادامه با اشاره به ثبت 6 هزار و 338 سند از سوی دفترخانه‌های اسناد رسمی گفت: متأسفانه برخی از دفاتر با ابراز گلایه از عدم دسترسی به سیستم اظهاراتی خلاف واقع و بر علیه سازمان ثبت اسناد و املاک کشور داشته‌اند و این در صورتی است که قطعی اینترنت به صورت مقطعی و کاهش سرعت و پهنای باند یکی از دلایل عدم دسترسی بوده است.

صدرنوری در ادامه تصریح کرد: برخی از دفاتر اسناد رسمی باید در دوره آزمایشی این طرح دفاتر خود را به خطوط ارتباطی مورد نیاز مجهز می‌کردند که متأسفانه این کار صورت نگرفت.

وی افزود: همچنین عدم تمایل برخی از افراد در استفاده از این سامانه و استفاده نکردن برخی از کاربران از سیستم در دوره آزمایشی مشکلاتی را رقم زده که باید با صبر و شکیبایی منتظر برطرف آن‌ها باشیم.
انتهای پیام/‌
برچسب ها:
آخرین اخبار