امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۰۸:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 51322
تاریخ انتشار: ۳۱ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۲
تعداد بازدید: 104
به گزارش فارس به نقل از الخبر پرس، ورونیک دوکایز نماینده پارلمانی اروپایی اعلام کرد که ولید جنبلاط رئیس دروزی‌های لبنان که در ماههای اخیر مواضع شدید ...

به گزارش فارس به نقل از الخبر پرس، ورونیک دوکایز نماینده پارلمانی اروپایی اعلام کرد که ولید جنبلاط رئیس دروزی‌های لبنان که در ماههای اخیر مواضع شدید اللحنی علیه دولت بشار اسد در پیش گرفته، در دیدار با وی اذعان کرده که اگر انتخابات در سوریه برگزار شود، بشار اسد بیش از ۶۰ درصد آراء را به خود اختصاص خواهد داد.

جنبلاط در این دیدار خصوصی اذعان کرده است: ما بخواهیم یا نخواهیم اسد نماینده ملتش است و بیشتر ملت سوریه با وی هستند، چرا که وی ملت را از تهدیدات خارجی که از آن می‌ترسند، محافظت می‌کند.

این نماینده زن پارلمان اروپا در ادامه تاکید کرد که جهان رفتارهای اسد قبل از برگزاری انتخابات را بررسی می‌کند، اگر وی به اصلاحات دست نزند و اگر سلاح‌های شیمیایی خود را تحویل ندهد، این روند زمان زیادی طول خواهد کشید و اگر به دنبال راهکار حل سیاسی و فعال مسایل نباشد، ‌اعتبار وی ضربه سختی خواهد خورد.

وی تاکید کرد که معارضان مسلح در سوریه احتمالا از بیش از 2 هزار گروه از تروریست‌ها تشکیل شده‌اند و این ارزیابی‌ سازمان ملل متحد است؛ این گروه‌ها از ابتدا به گروه‌های مسلح پیوسته‌اند و اگر گروه هایی نیز با آنها همراهی نکنند، با آنها مبارزه می‌کنند.

انتهای پیام/ر
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها