امروز : یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 18
۲۲:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 5134
تاریخ انتشار: ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۸
تعداد بازدید: 184
قاسم جعفری نماینده مردم بجنورد و جاجرم در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به سفرهای استانی دولت ...

قاسم جعفری نماینده مردم بجنورد و جاجرم در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به سفرهای استانی دولت در ماه‌های منتهی به انتخابات، گفت که این سفرها از دو جنبه قابل بررسی است.

وی این دو جنبه را شامل نگاه خوشبینانه و بدبینانه دانست و افزود: نگاه خوشبینانه این است که دولت همانند سال‌های گذشته درحال انجام وظایف خود بوده و خدمت به مردم را در دستور کار قرار داده است.

جعفری اضافه کرد: نگاه دوم این است که این سفرها با رویکردهای انتخاباتی انجام می‌شود و شائبه‌هایی به آن وارد است.

این نماینده مردم در خانه ملت با بیان اینکه به احمدی‌نژاد گفته است که خودت را در معرض تهمت‌ها قرار ندهید، اظهار داشت: بنده از باب خیر‌خواهی این سخن را بیان کردم و معتقدم که نباید انسان خود را در معرض تهمت قرار دهد.

وی ادامه داد: البته رخ دادن چنین اتفاقاتی در این ایام به نفع کشور، نظام و مردم نیست و هزینه‌هایی را برای کشور ایجاد می‌کند.

این نماینده مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه با یک نگاه منصفانه می‌توان گفت این سفرها در ادامه اقدامات دولت است، تصریح کرد: اگر این سفرها انجام می‌شود به گونه‌ای صورت گیرد که از شائبه‌های انتخاباتی خالی باشد اما به نظر می‌رسد چنین سفرهایی در این ایام شائبه انتخاباتی بودن را تداعی می‌کند.

جعفری در ادامه گفت‌وگویش با فارس گفت: صداوسیما تاکنون در پوشش اقدامات دولت کوشش مطلوبی داشته است و بعید میدانم در این زمینه کوتاهی کرده باشد.

وی با بیان اینکه باید همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند، هم خدمات دولت را باید دید و هم نقدها را مطرح کرد، خاطرنشان کرد: تصور بنده این است که تاکنون پوشش خوبی برای خدمات دولت لحاظ شده است.

این نماینده مردم در خانه ملت با تاکید بر اینکه بایستی در روزهای منتهی به انتخابات هم‌‌افزایی را برای خلق حماسه سیاسی افزایش داد، تصریح کرد، گفت: همه گروه‌ها باید در این راستا بکوشند تا شاهد خلق حماسه سیاسی باشیم.

جعفری در خصوص برخی هجمه‌ها به رسانه ملی از سوی رسانه‌های جریان انحرافی گفت: دامن زدن به اختلافات برای کشور مفید نیست؛ تاکید بنده هم این است که نباید در این ایام التهاب‌آفرینی کرد؛ البته صداوسیما هم خدمات دولت را به خوبی پوشش می‌دهد و حتی اخبار سفرهای اخیر را نیز به صورت مطلوب انعکاس می‌دهد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار