امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 27
۰۷:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 51340
تاریخ انتشار: ۳۱ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۳
تعداد بازدید: 82
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات فارس، فیلمنامه‌  قله دنیا 1» که چندی پیش توسط انتشارات نیستان منتشر شده بود با جلد دوم آن یعنی «قله دنیای2» که به زودی ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات فارس، فیلمنامه‌  قله دنیا 1» که چندی پیش توسط انتشارات نیستان منتشر شده بود با جلد دوم آن یعنی «قله دنیای2» که به زودی منتشر می‌شود، تکمیل می‌شود. این جلد نیز مانند جلد اول حاصل فعالیت مشترک سید‌مهدی شجاعی و بهزاد بهزاد‌پور است که پیش از این نیز در قالب چند عنوان کتاب دیگر که از سوی این ناشر منتشر شده بود، همکاری مشترک خود را به نمایش گذاشته بودند.

در این فیلمنامه داستانی از یک رزمنده جوان به نام علی روایت می‌شود که با وجود شوق فراوانش به حضور در منطقه جنگی از سوی فرماندهان در دوکوهه و در بخش تدارکات نگاه داشته می‌شود. اما علی با سماجت در نهایت موفق به جلب رضایت فرمانده‌اش برای حضور در منطقه نظامی می‌‌شود که این حضور با دستگیری یک جاسوس عراقی و شهادت یکی از همرزمانش است.

انتشارات کتاب نیستان این کتاب را در 104 و در شمارگان 5 هزار نسخه و قیمت 6 هزار تومان در دست انتشار قرار داده است.

همچنین فلیمنانه دیگر سید مهدی شجاعی با عنوان «مسافر کربلا» فیلمانه دیگری است که هم اکنون در این انتشارات زیر چاپ است.

داستان مسافر کربلا روایت تلاش‌های نوجوانی به نام یوسف است که سعی دارد به وصیتنامه دایی شهیدش عمل کند و به کربلا برود. یوسف برای این کار به صورت مخفیانه با کاروان زیارتی محل زندگی‌اش که عازم کربلا است همراه می‌شود، اما ماجرا مشخص می‌شود، در نهایت او به دلیل شباهت با فرزند یک مسافران به کربلا می‌رود و به وصیت دایی شهیدش عمل می‌کند.

انتشارات کتاب نیستان این کتاب را در 128 صفحه و شمارگان 5 هزار نسخه و قیمت 7 هزار تومان منتشر می‌کند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار