امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۱۶:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 51355
تاریخ انتشار: ۳۱ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۱
تعداد بازدید: 113
به گزارش خبرنگار دفاعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سردار سرلشکر سید یحیی صفوی دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا در حاشیه رژه ...

به گزارش خبرنگار دفاعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سردار سرلشکر سید یحیی صفوی دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا در حاشیه رژه 31 شهریور در جمع خبرنگاران اظهار داشت: امروز تمامی رسانه‌های ملی و جهانی اقتدار نیروهای مسلح ایران را مشاهده کردند. نیروهای مسلح ایران تضمین کننده امنیت و منافع ملی ایران و صلح مبتنی بر عدالت در منطقه هستند.
 
وی افزود: نیروهای مسلح ایران با اقتدار خود حامی دولت برای پیشرفت و خنثی کردن تحریم‌های اقتصادی هستند و ملت ما با مقاومت و هوشمندی مقام معظم رهبری جنگ اقتصادی و تحریم را تبدیل به حماسه اقتصادی خواهد کرد.
 
صفوی تاکید کرد: امروز جمهوری اسلامی ایران به عنوان کشوری مستقل و قدرتمند و تاثیرگذار در مناسبات منطقه‌ای و جهانی شناخته می‌شود و راهبرد امنیتی ایران در منطقه حساس غرب آسیا صلح مبتنی بر عدالت است و هر طرح و نقشه در جهت صلح و امنیت پایدار با حضور ایران ممکن و شدنی است و بدون حضور ایران با مشکل مواجه می‌شود.
 
دستیار و مشاور عالی فرمانده کل قوا ادامه داد:‌ مردم آسیا و بخصوص غرب آن طی 12 سال گذشته با حمله آمریکا به مردم منطقه مواجه هستند و امروز هم شاهد جنگ طلبی آنها در سوریه هستیم. در حالی که نظام ایران پرچمدار صلح در این منطقه است و به تمامی دولت‌ها و حکومت‌های منطقه احترام می‌گذارد.
 
صفوی با تاکید بر اینکه ایران آغازکننده و دنبال کننده جنگی نخواهد بود،‌گفت: ایران به یک قدرت بازدارندگی تاثیرگذار رسیده است و ما با موشک‌های دوربرد قدر و سجیل با برد بیش از دو هزار کیلومتر و آمادگی ملت‌مان به یک قدرت تاثیرگذار در معادلات بین‌المللی تبدیل شده‌ایم.
 
وی خاطرنشان کرد: امیدواریم دشمنانمان دست از تحریم‌ها بردارند و با عقلانیت با کشور بزرگ و تمدن و فرهنگ اسلامی انقلاب اسلامی کنار بیایند. زیرا این به نفع همه خواهد بود.
 
صفوی گفت: ادامه این فشارها و ظلم مضاعفی که به مردم وارد می‌شود، باعث می‌شود مردم ما در مقابل این ظلم ایستادگی کنند و با مقاومت و تدبیر و به کمک دولت تازه نفس این تحریم‌ها را پشت سر بگذارند و ما به رشد و شکوفایی اقتصادی خواهیم رسید.
 
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها