امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۰۲:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 51367
تاریخ انتشار: ۳۱ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۲
تعداد بازدید: 101
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از تکاب، مجید عشقی صبح امروز در حاشیه برگزاری جشن شکوفه‌ها در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در تکاب ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از تکاب، مجید عشقی صبح امروز در حاشیه برگزاری جشن شکوفه‌ها در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در تکاب اظهار داشت: عزت، اقتدار و پیشرفت‌های علمی کشور مدیون دانشمندان آن است و ما امروز رسالت سنگینی در شکوفایی استعدادهای شکوفه‌های راه علم داریم.

وی بر رسالت سنگین مسئولان آموزشی و مربیان مدارس در تعلیم و تربیت صحیح دانش‌آموزان اشاره کرد و افزود: آنچه مهم است فراهم کردن فضایی توأم با آرامش و اطمینان خاطر برای تحصیل دانش‌آموزان است که شیوه برخورد اولیای مدارس می‌تواند در این راستا بسیار رهگشا باشد.

عشقی دوران تحصیل دانش‌آموزان را برهه‌های حساس زندگی آنان عنوان و تصریح کرد: این معلمان و دبیران آموزشی هستند که می‌توانند با شیوه برخورد خود در کلاس درس، دانش‌آموزان را شیفته فراگیری علم و دانش کنند و از این طریق زمینه را برای شکوفایی استعدادهای آنان فراهم کنند.

مدیر آموزش و پرورش تکاب خاطرنشان کرد: شیوه برخورد اولیای مدارس می‌تواند علاوه بر تغییر سطح اعتماد به نفس دانش‌آموز، مسیر زندگی او را نیز تغییر دهد؛ لذا استفاده از این ظرفیت در مسیر درست می‌تواند در تربیت نیروهای مستعد و با انگیزه نسل‌ آینده کشور موثر واقع شود.

وی در ادامه سخنان خود تعداد کل دانش‌آموزان مدارس تکاب را 12 هزار و 500 دانش‌آموز عنوان کرد و افزود: از این تعداد یک هزار و 377 نفر در پایه اول مشغول به تحصیل می‌شوند.

عشقی خاطرنشان کرد: این تعداد دانش‌آموزان در قالب 30 کلاس درس شهری و 14 کلاس درس روستائی از فردا به صورت رسمی سال تحصیلی جدید را آغاز می‌کنند.
انتهای پیام/61006/ر30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها