امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۵:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 51373
تاریخ انتشار: ۳۱ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۲
تعداد بازدید: 62
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مدیر گروه پل و بزرگراه های سازمان مشاور فنی و مهندسی شهر تهران ضمن اعلام خبر فوق افزود: قرار ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مدیر گروه پل و بزرگراه های سازمان مشاور فنی و مهندسی شهر تهران ضمن اعلام خبر فوق افزود: قرار است با اصلاح هندسی دسترسی های منتهی به پارک پردیسان، ظرفیت این مسیرها افزایش یابد و از تاثیرات مخرب ترافیک ورودی و خروجی پارک بر ترافیک عبوری بزرگراه شهید همت کاسته شود.
میرفاضل نیکزاد با بیان آنکه قرار گرفتن یک پهنه وسیع تفرجگاهی در حاشیه یک بزرگراه مهم، نیاز به تمهیدات عمرانی و ترافیکی ویژه ای دارد، یادآور شد: حفاظ گذاری و قطع ارتباط پارک پردیسان با حاشیه بزرگراه شهید همت، از دیگر اقداماتی است که می تواند از پارک خودروها در حاشیه این معبر بزرگراهی جلوگیری کند؛ امری که نتیجه ای جز کاهش ظرفیت بزرگراه شهید همت و تبدیل آن به یک معبر شریانی درجه یک ندارد.
به گفته وی، یکی از مهمترین مشکلات بزرگراه شهید همت علاوه بر نیاز فوری به طرح های افزایش ظرفیت ترافیکی، تغییر مداوم تعداد خطوط آن در طول مسیر است و به عبارت دیگر این بزرگراه شرقی- غربی به دلیل تعدد مسیرهای ورودی و خروجی و عرض نه چندان مناسب تقاطعاتی که در سال های دور گذشته احداث شده اند، از عرضی ثابت در طول مسیر اصلی برخوردار نیست.
گفتنی است مصوبات کمیسیون تصویب طرح های حوزه معاونت فنی و عمرانی در مورد بزرگراه شهید همت هم اکنون در حال تدقیق نقشه های اجرایی توسط مشاور مربوطه است و پیش بینی می شود این نقشه ها طی هفته های آتی آماده ابلاغ شود؛ البته اصلاحات هندسی یادشده توسط معاونت فنی و عمرانی شهرداری منطقه 2 انجام خواهد شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها