امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۲۱:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 51392
تاریخ انتشار: ۳۱ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۳
تعداد بازدید: 47
محمد بنیادی، مدیر کل قرآن، نماز و عترت وزارت آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس «توانا»، با اشاره به موضوع طرح نور در وزارت ...

محمد بنیادی، مدیر کل قرآن، نماز و عترت وزارت آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس «توانا»، با اشاره به موضوع طرح نور در وزارت آموزش و پرورش، اظهار داشت: در ابتدا شیوه‌نامه‌ این طرح را به استان‌ها ارسال کردیم و مقدماتی تهیه شد.

وی افزود: پیش‌بینی ما حضور 2 میلیون دانش‌آموز در طرح نور بود که 3 میلیون و 500 هزار فرهنگی و دانش‌آموز در این طرح ثبت‌نام کردند؛ هم‌اکنون علاوه بر 3 میلیون و 500 هزار فرهنگی و دانش‌آموز، 500 هزار نفر دیگر اضافه شده است و این تعداد به 4 میلیون نفر در طرح نور رسید که بسیاری از شرکت‌کنندگان، حافظ کل قرآن شدند.

بنیادی به حافظان قرآن در آموزش و پرورش اشاره کرد و گفت: یک و نیم میلیون دانش‌آموز نیم جزء و یک جزء را حفظ کردند که به آنها جایزه دادیم؛ همچنین از 700 هزار نفر آنها نیز با لوح تقدیری که آقای حاجی‌بابایی وزیر وقت آموزش و پرورش امضا کرد، تقدیر کردیم.

مدیر کل قرآن، نماز و عترت آموزش و پرورش ادامه داد: جریان طرح ملی حفظ قرآن که هم سایت و هم مدرسه مجازی آن تهیه و ابلاغ شده است به هیچ وجه تعطیل بردار نیست و در سال آینده با شدت بیشتری دنبال خواهیم کرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها