امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۱۹:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 51394
تاریخ انتشار: ۳۱ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۳
تعداد بازدید: 73
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، برگزیدگان سومین جشنواره بازی های رایانه ای در بخش های مختلف در مراسمی که شنبه شب در تالار ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، برگزیدگان سومین جشنواره بازی های رایانه ای در بخش های مختلف در مراسمی که شنبه شب در تالار وحدت برگزار شد بدین شرح معرفی شدند:
بازی های کژوال مستقل
در این بخش هیات داوران در بخش بهترین طراحی و اجرای هنری  بازی کژوال مستقل، برای  خلق کاراکتری دوست داشتنی و پر تحرک و ارائه سطح کیفی حرفه ای و استاندارد از یک بازی کژوال، لوح تقدیر  و جایزه  10 میلیون ریالی  را به بازی «ماجرای آوا»  اهدا و مجتبی رجبی به نمایندگی از گروه طراحی هنری این بازی جایزه آنرا دریافت کرد.
همچنین دیپلم افتخار و جایزه 15 میلیون ریالی این بخش به خاطر  تنوع در المان های طراحی شده و هارمونی این اجزا در یک بازی پر تحرک و سرگرم کننده به بازی «راه عنکبوتی» به آرش صالحه اهدا شد.
هیئت داوران برای نوآوری در طراحی،و بهره گیری از سطح بالایی از کیفیت هنری در جهت خلق لذت بازی، تندیس غزال زرین سومین جشنواره بازیهای رایانه ای تهران  و جایزه 25 میلیون ریالی را به فاطمه کشفی برای بازی «تله ران» اهدا کرد.

بازی های بزرگ مستقل

هیئت داوران سومین جشنواره بازیهای رایانه ای تهران در این بخش به دلیل خلق جذابیت و زیبایی در عین سادگی  با بهره گیری از خلاقیت در استیلیزاسیون لوح تقدیر و جایزه  10 میلیون ریالی بهترین طراحی و اجرای هنری را به پروانه فرازنده و هانیه جهانشاهی برای بازی «عشق و نفرت» اهدا کرد. 
دیپلم افتخار و جایزه 15 میلیون ریالی این بخش  به دلیل تنوع در خلق شخصیت ها و فضاها و استفاده از هنرپویا نمایی در ساخت یک بازی خیال انگیز به نیما آباده برای بازی «قهرمان ما» تقدیم شد.
هیئت داوران به خاطر خلق یک بازی جذاب و دارای شاخصه های استاندارد از نظر هماهنگی المان ها و عناصر بصری و توجه به کیفیت جلوه های ویژه، گرافیک لوگوها و Ui ، غزال زرین سومین جشنواره بازیهای رایانه ای تهران و جایزه 25 میلیون ریالی را به سهیل ضرغامی برای بازی «خیابان های خونی» اهدا کرد.

بازی های بزرگ غیر مستقل

هیئت داوران سومین جشنواره بازیهای رایانه ای تهران در این بخش تندیس غزال زرین و جایزه 25 میلیون ریالی را به دلیل باز آفرینی سه بعدی حماسه ای ملی با بهره گیری از تصاویر پر جزئیات به حمید برغانی برای بازی «فریاد آزادی» اهدا کرد.

بازی های بزرگ مستقل

هیئت داوران در بخش فنی به دلیل توسعه بازی توسط XNA  و مستقل بودن تیم سازنده، لوح تقدیر سومین جشنواره بازی های رایانه ای تهران به همراه جایزه 10 میلیون ریالی را  به رضا هوشنگی برای بازی «خیابان‌های خونی» تقدیم کرد.

بازی های بزرگ غیرمستقل

دیپلم افتخار و جایزه 25 میلیون ریالی بخش فنی بازی بزرگ  غیر مستقل به دلیل بازی شبکه ای FPS به امید صادق‏وند برای بازی مبارزه در خلیج عدن «مدار 10 درجه» تقدیم شد.

هیئت داوران در بخش فنی به دلیل توسعه موتور ایرانی برای این سبک بازی و دستاورد فنی حاصل شده  دیپلم افتخار جشنواره  و جایزه 25 میلیون ریالی را به بازی «جاده های نبرد» تقدیم کرد و جایزه این بخش به سجاد بیگ جانی اهدا شد.

بازی های کژوال مستقل

هیات داوران در بخش  بازی های کژوال مستقل، دیپلم افتخار جشنواره و جایزه 10 میلیون ریالی را برای طراحی صدا و صداگذاری  به سینا مجیدی برای بازی «راه عنکبوتی» اهدا کرد.

بازی های بزرگ مستقل

هیات داوران در  این بخش لوح تقدیر و جایزه 5 میلیون ریالی  طراحی صدا و صداگذاری را به بازی «خیابان‏های خونی»  تقدیم و  حمیدرضا انصاری جایزه این بخش را دریافت کرد.

بازی های بزرگ غیرمستقل

هیات داوران سومین جشنواره بازیهای رایانه ای تهران در این بخش به خاطر دوبله و صداگذاری تأثیرگذار، دیپلم افتخار جشنواره و جایزه 10 میلیون ریالی را به مهرداد اسماعیل پور برای بازی «بیداری خاکسترهای سوزان» تقدیم کرد.
هیات داوران سومین جشنواره بازیهای رایانه ای تهران به خاطر هماهنگی فوق العاده ی تصویر و صدا و انتقال موفقیت آمیز احساسات و تجربه های مجازی از طریق صدا تندیس غزال زرین و جایزه 15میلیون ریالی بهترین صدا گذاری و افکت را به احسان ابراهیم زاده برای بازی «فریاد آزادی» اهدا کرد.

بهترین های بخش طراحی بازی

هیات داوران در بخش طراحی بازی بزرگ مستقل، لوح تقدیر و جایزه 5 میلیون ریالی خود را به امیر اتابک محمدی برای  بازی «آقای هت» اهدا کرد.
همچنین هیئت داوران در این بخش، دیپلم افتخار بهترین طراحی بازی بزرگ مستقل و جایزه 20 میلیون ریالی را برای طراحی بازی «عشق و نفرت» به امیر عباس میثمی و شیرین عبدالحمیدی اهدا کرد.

هیات داوران سومین جشنواره بازیهای رایانه ای تهران، تندیس غزال زرین و و جایزه 20 میلیون ریالی بهترین طراحی بازی بزرگ مستقل را به بازی «خیابان های خونی» تقدیم و جایزه این بخش را به شروین رحیمی را اهدا کرد.

 بهترین های نگاه ویژه

هیأت داوران در بخش نگاه ویژه جایزه 10 میلیون ریالی بهترین بازی نامه بیداری اسلامی را به بازی نامه «بیداری خاکستر های سوزان» نوشته جناب متین ایزدی اهدا کرد.

هیات داوران در میان آثار ارسال شده در بخش بازی نامه دفاع مقدس  به خاطر تلاش تحسین بر انگیز  نویسنده آن بهترین جایزه این بخش را  به دو  بازی «پرواز دوران»نوشته امیر رضا عابدینی و «عملیات کرکوک» نوشته حسن کریمی  اهدا کرد.

هیأت داوران در  بخش بازی نامه نگاه آزاد بهترین جایزه این بخش را به دو بازی «لولو»  نوشته ماکان علیخانی و پرونده ابر سیاه نوشته شروین استادزاده اهدا کرد.

بهترین طراحی کاراکتر

هیات داوران در بخش نگاه ویژه طراحی کاراکتر و محیط،  جایزه 10 میلیون ریالی بهترین کاراکتر با موضوع دنیای آینده را به بازی «آسمان دژ 2» اهدا کرد.

هیات داوران در بخش نگاه ویژه طراحی کاراکتر و محیط، جایزه 10 میلیون ریالی بهترین کاراکتر با موضوع آزاد را به اردلان ایزدیان برای بازی «شبگرد» تقدیم کرد.

بهترین بازی سال 1392

بر پایه این گزارش هیات داوران سومین جشنواره بازیهای رایانه ای تهران با اکثریت آرا و با افتخار  بازی «آسمان دژ2» را به عنوان بازی سال برگزیدند و جایزه 50 میلیون ریالی را به گروه تولید کننده این اثر اهدا کردند.
 
انتهای پیام / ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها