امروز : شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 17
۲۰:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 51395
تاریخ انتشار: ۳۱ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۳
تعداد بازدید: 63
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، این فیلم را تام مک کارتی براساس فیلم‌نامه‌ای از خودش کارگردانی می‌کند و لحن کمدی و تلخ آن حال ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، این فیلم را تام مک کارتی براساس فیلم‌نامه‌ای از خودش کارگردانی می‌کند و لحن کمدی و تلخ آن حال و هوایی درام دارد.
تهیه‌کنندگان فیلم حاضر به افشای خط اصلی قصه آن نشده‌اند و می‌گویند قصد دارند آن را در سکوت کامل خبری جلوی دوربین برده و تولید کنند.
اما از گوشه و کنار شنیده می‌شود که قصه فیلم درباره یک پینه‌دوز مدرن و امروزی است که توانایی‌های روحی و روانی زیاد و بالایی دارد.
این مرد می‌تواند ذهنیت مردمی که کفش‌هایشان را برای تعمیر نزد او آورده‌اند، بخواند و در جریان مسائل مختلف زندگی آنها قرار گیرد.
آدام سندلر در نقش این پینه‌دوز بازی خواهد کرد و هنوز بقیه بازیگران ان انتخاب نشده‌اند.«پینه دوز» با هزینه تولید 10 میلیون دلاری تهیه می‌شود و خود سندلر هم یکی از تهیه‌کنندگان آن خواهد بود.
هنوز زمانی برای شروع کار فیلم‌برداری این کمدی مستقل اجتماعی تعیین نشده است. اما گفته می‌شود سندلر قبل از این که جلوی دوربین فیلم تازه جیسن ریتمن برود، در «پینه‌دوز» بازی خواهد کرد.
کمدی ریتمن به نام «مردان، زنان و بچه‌ها» اقتباسی از قصه کتاب پرخواننده چاد کولتگن به همین نام است و هفته قبل خبر تولید آن اعلام شد.این فیلم قرار است برای اواسط یا اوایل فصل بهار سال 2014 جلوی دوربین برود.
به نوشته سایت اینترنتی موویز، سندلر فصل گذشته کمدی خانوادگی «رشد یافته‌ها 2»را روی پرده  سینماهای جهان داشت. این فیلم در جدول گیشه نمایش سینماهای آمریکای شمالی 131 میلیون دلار فروش کرد.
موفقیت خوب مالی این فیلم ( که با هزینه تولید 80 میلیون دلاری تولید شده است) راه را برای تولید قسمت سوم آن هموار کرده است. اما هنوز معلوم نیست این فیلم چه زمانی وارد مرحله تولید خواهد شد.
سندلر هم اکنون مشغول بازی در «ماه خانواده / فامیلی مون» است که مثل دیگر کارهای او، حال و هوایی کمدی دارد و برای نمایش عمومی در بیست و سوم ماه مه 2014 آماده می‌شود.
او در این فیلم یک بار دیگر با درو بریمور هم بازی شده است و قصه آن درباره ملاقات دو خانواده کاملا متفاوت است که به واسطه ازدواج فرزندانشان، قرار است با هم فامیل شوند.
فرانک کوراسی کارگردانی این کمدی خانوادگی را به عهده دارد. او فیلم خود را براساس فیلم‌نامه‌ای از ایوان منچل و کلر سرا می‌سازد.
انتهای پیام/ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها