امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۶:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 51397
تاریخ انتشار: ۳۱ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۳
تعداد بازدید: 72
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مهلت ارسال آثار نخستین جشنواره بین‌المللی نشانه نوشته پیامبر اکرم (ص) با توجه به استقبال بیش ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مهلت ارسال آثار نخستین جشنواره بین‌المللی نشانه نوشته پیامبر اکرم (ص) با توجه به استقبال بیش از 2 هزار هنرمند از سراسر جهان تا 30 آذرماه تمدید شد.

نخستین جشنواره بین المللی پیامبر اکرم (ص) با موضوع طراحی نشانه نوشته «محمد رسول الله» به ریاست مجیدی مجیدی و دبیری ابراهیم حقیقی برگزار می‌شود.

این جشنواره تاکنون با استقبال بیش 2000 هنرمند سراسر جهان روبرو شده است که با توجه به ابراز علاقه‌مندی هنرمندان برای حضور در این رویداد هنری، دبیرخانه این جشنواره، مهلت ارسال آثار را تا پایان 30 آذرماه تمدید کرد.

برگزارکنندگان فیلم سینمایی «محمد صلی ا... علیه و آله و سلم» با مشارکت سازمان زیباسازی شهرداری تهران، نخستین جشنواره بین المللی پیامبر اکرم (ص) با موضوع طراحی نشانه نوشته (لوگوتایپ) «محمد رسول الله» را برگزار می کنند.

این جشنواره با ریاست مجید مجیدی و دبیری ابراهیم حقیقی برگزار خواهد شد و مصطفی گودرزی مشاوره علمی - هنری و حجت ناصری دبیری اجرایی این جشنواره را بر عهده خواهند داشت. همچنین ابراهیم حقیقی، صداقت جباری، جلیل رسولی، حبیب الله صادقی، مسعود نجابتی و دو داور بین المللی آثار این جشنواره را داوری خواهند کرد.

 آثار هنری ارسالی به این جشنواره می تواند به صورت کالیگرافیک یا خوشنویسانه، آیکونیک یا تصویری (شمایلی)، تایپوگرافیک یا حروفچینانه و هند راینینگ یا دست نویسانه باشد.

شرکت برای عموم هنرمندان در این جشنواره آزاد است و «محمد رسول الله» باید با حروف الفبای فارسی – عربی و انگلیسی طراحی شود. هر هنرمند می تواند حداکثر سه اثر به دبیرخانه این جشنواره ارسال کند.

نخستین جشنواره بین المللی پیامبر اکرم (ص) جوایز 5 هزار دلاری، 4 هزار دلاری و 3 هزار دلاری برای نفرات اول تا سوم در نظر گرفته، ضمن اینکه هیات داوران با اهدای جوایز 1 هزار دلاری به 5 برگزیده از آنها تقدیر خواهد کرد.

علاقه‌مندان برای حضور در این جشنواره می‌توانند به سایت www.mohammad-institute.com مراجعه و نسبت به دریافت اطلاعات و همچنین ارسال آثار اقدام کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها