امروز : شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 16
۱۳:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 51398
تاریخ انتشار: ۳۱ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۳
تعداد بازدید: 114
به گزارش خبرنگار موسیقی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، کیوان ساکت از انتشار اثر تازه اش با نام  «کی می‌رسد باران» خبر داد. وی در ...

به گزارش خبرنگار موسیقی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، کیوان ساکت از انتشار اثر تازه اش با نام  «کی می‌رسد باران» خبر داد.
وی در توضیح قطعات این آلبوم گفت: این اثر مشتمل بر هفت قطعه موسیقایی‌ست که پنج قطعه نخست آن با گویندگی قطعات شعری همراه است و دو قطعه دیگر دکلمه این اشعار با صدای سینا سرلک است.
این هنرمند در توضیح نام قطعات عنوان کرد: «منم تنها ترین مردم» ، «دره گرگ ها»، «کی می رسد باران»، «خورشید و ماه» و «آئینه ای برای آسمان» نام قطعات  این آلبوم است.
 این نوازنده تار و سه تار  در توضیح اشعار این آلبوم گفت: اشعار آلبوم موسیقی «کی می رسد باران» در قالب شعر نو و متعلق به هرمز ناصر شریفی و بازنمایی بخشی از زندگی این شاعر است. در مجموع می توان ادعا کرد موسیقی در این جا ترجمان هنری اشعار شریفی  به زبان موسیقی است.
کیوان ساکت در باره سازبندی در این آلبوم  نیز  گفت: در این آلبوم که اثری ارکسترال است؛ علاوه بر سازهایی از جمله ابوا، کلارینت، باسون، هورن، ویولن، ویولا، ویولن سل و کنترباس، سازهایی چون بالاوان، عود و دهل نیز وجود دارد.
لازم به ذکر است که کیوان ساکت در این آلبوم نوازندگی تار و سه تار را بر عهده دارد.

انتهای پیام/ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها