امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۱۹:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 51422
تاریخ انتشار: ۳۱ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۱
تعداد بازدید: 78
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حسن کامران‌ دستجردی نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی پیش از ظهر ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حسن کامران‌ دستجردی نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی پیش از ظهر امروز (یکشنیه) در نطق میان‌ دستور خود در صحن علنی مجلس اظهار داشت: به کار بردن اصطلاح نرمش قهرمانانه از سوی مقام معظم رهبری بیانگر این مطلب است که ما باید سیاست داشته باشیم و به بیراهه نزنیم و اصول خود و سیره امام (ره) را حفظ کنیم.

وی خطاب به معاون پارلمانی رئیس ‌جمهور گفت: من از شما می‌خواهم که هرچه زودتر سه وزیر باقیمانده به مجلس معرفی شود، نمی‌شود که مدارس و دانشگاه‌ها بدون صاحب باشند و رهبر معظم انقلاب نیز بارها بر تولیدات علمی تأکید و آن را در کنار اقتصاد قرار دادند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به فرارسیدن مناسک حج خاطرنشان کرد: نباید مقامات کشور خارج از نوبت به سفر مکه بروند، حج واجب یک مرتبه است و از مرتبه دوم مستحب است، افراد زیادی در بعثه مقام معظم رهبری هستند که اشتیاق زیادی برای حضور در مناسک حج دارند، اما زمان حج که فرا می‌رسد از مابهتران خارج از نوبت به سفر حج می‌روند که از آن می‌توان به رانت مذهبی یاد کر.

کامران ادامه داد: اگر ما بخواهیم که سیره امام (ره) را رعایت کنیم، باید در همه بخش‌ها به آن توجه داشته باشیم.

نماینده اصفهان با اشاره به مشکلات حوزه انتخابیه خود در بخش‌های مختلف خواستار رسیدگی مسئولان به این مشکلات شد. 
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار