امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۱:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 51425
تاریخ انتشار: ۳۱ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۱
تعداد بازدید: 41
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حمیدرضا فولادگر نماینده  مردم اصفهان در مجلس شورای اسلای در جلسه علنی امروز ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حمیدرضا فولادگر نماینده  مردم اصفهان در مجلس شورای اسلای در جلسه علنی امروز خانه ملت طی تذکری آئین‌نامه‌ای اظهار داشت: آقای نادران در سخنانشان با اشاره به بنده گفتند که ما نمایندگان عامه مردم هستیم نه نمایندگان بخش خصوصی.

وی افزود: بنده در عرایضم در مخالفت با طرح استفساریه شمول عوارض آلایندگی به پالایشگاه‌های نفت و واحدهای پتروشیمی، سخنم این نبود که به دلیل دفاع از بخش خصوصی بخواهم با دو فوریت این طرح مخالفت کنم، بنده گفتم از آنجایی که این طرح شامل پالایشگاه‌ها و پتروشیمی‌هایی است که خصوصی شدند، لذا باید نظرات آنها هم اخذ شود که این موضوع مهم با ارائه طرح دو فوریتی امکان‌پذیر نیست.

فولادگر ادامه داد: بنده از آقای نادران تعجب می‌کنم که خودش عضو کمیسیون حمایت از تولید ملی است اما این موضوع را به من نسبت می‌دهد.

در ادامه محمدرضا باهنر نائب رئیس مجلس در پاسخ به فولادگر گفت: نباید شما از سخنانتان عقب‌نشینی کنید چون شما نماینده همه مردم هستید، چه در بخش خصوصی و چه در بخش دولتی.

باهنر همچنین گفت: همه همت ما باید برای دفاع از تولید باشد و این موضوع نیازی به عذرخواهی ندارد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها