امروز : پنجشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 July 27
۰۷:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 51429
تاریخ انتشار: ۳۱ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۱
تعداد بازدید: 62
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در نشست علنی صبح امروز خانه ملت دو فوریت و یک ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در نشست علنی صبح امروز خانه ملت دو فوریت و یک فوریت طرح استفساریه شمول عوارض آلایندگی به پالایشگاه‌های نفت و واحدهای پتروشیمی موضوع تبصره یک ماده 38 قانون مالیات بر ارزش افزوده را مورد بحث و بررسی قرار دادند.

وکلای ملت با 121 رأی موافق، 53 رأی مخالف و 12 رأی ممتنع از 212 نماینده حاضر در جلسه، دو فوریت این طرح را به تصویب نرساندند و سپس با 107 رأی موافق، 40 رأی مخالف و  11 رأی ممتنع از 210 نماینده حاضر در جلسه با یک فوریت طرح مذکور موافقت کردند.

این طرح که به امضای 64 نفر از وکلای ملت رسیده است، شامل یک مقدمه توجیهی و موضوع و پاسخ استفساریه است که در صورت تصویب نهایی، پالایشگاه‌های نفت و واحدهای پتروشیمی در هر صورت مکلف به پرداخت عوارض آلایندگی هستند و تعلق یا عدم تعلق عوارض آلایندگی به این واحدها نیازی به اعلام نظر سازمان حفاظت محیط زیست ندارد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار