امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۱:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 51431
تاریخ انتشار: ۳۱ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۱
تعداد بازدید: 68
به گزارش خبرنگار فارس از بوشهر، امسال در استان بوشهر 184 هزار دانش‌آموز راهی مدرسه می‌شوند که از این تعداد 19 هزار و 820 دانش‌آموز کلاس اولی هستند و ...

به گزارش خبرنگار فارس از بوشهر، امسال در استان بوشهر 184 هزار دانش‌آموز راهی مدرسه می‌شوند که از این تعداد 19 هزار و 820 دانش‌آموز کلاس اولی هستند و 16 هزار معلم نیز وظیفه تعلیم و تربیت دانش‌آموزان را برعهده دارند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر صبح امروز در مراسم جشن شکوفه‌ها در مدرسه شهید باهنر شهر بوشهر با تبریک آغاز سال تحصیلی جدید اظهار داشت: کلاس اولی‌ها امروز یکی از مهمترین دوران زندگی خود را آغاز می‌کنند و خوشحالیم که به عنوان متولیان آموزش و پرورش در استان میزبان این عزیزان هستیم.

خلیل رضایی افزود: نقش مهم آموزش و پرورش در تربیت نسل آینده کشور برکسی پوشیده نیست اما اولیای دانش‌آموزان نیز به ویژه کلاس‌ اولی‌ها باید در امر خطیر تعلیم و تربیت با آموزش و پرورش همکاری کنند.

وی خاطر نشان کرد: آموزش و پرورش استان بوشهر نیز در راستای وظایف ذاتی خود از ماهها قبل اقدامات و برنامه‌ةای خود را برای آغاز سال تحصیلی کلاس اولی‌ها انجام داده و امیدواریم با مشارکت اولیای دانش‌آموزان سالی توأم با موفقیت و سلامتی را برای کلاس اولی‌ها رقم بزنیم.

رضایی اضافه کرد: امسال 184 هزار دانش‌آموزان در سه مقطع تحصیلی در استان راهی کلاس درس می‌شوند که از این تعداد 19 هزار و 820 دانش‌آموز کلاس اولی هستند.

رئیس اداره آموزش و ایمنی راهنمایی و رانندگی استان بوشهر نیز در این مراسم با تبریک آغاز سال تحصیلی گفت: راهنمایی و رانندگی وظیفه سنگینی در ایام سال تحصیلی به منظور ایمنی عبور و مرور دانش‌آموزان برعهده دارد. بنابر این در این راستا اقدامات خوبی انجام گرفته است.

خدارحم‌آبادی افزود: مأموران راهنمایی و رانندگی براساس آموزش‌هایی که فراگرفته‌اند در ساعات مختلف روز به ویژه ابتدای صبح و پس از پایان ساعت درسی دانش‌اموزان در محله های پرترافیک شهر حضور داشته و ایمنی عبور و مرور دانش‌آموزان را تأمین خواهد کرد.

در ادامه زنگ کلاس اولی‌ها با حضور مسئولان استانی به صدا در آمده و دانش‌آموزان با شاخه‌های گل با گذر از زیر قرآن کریم راهی کلاس‌های درس شدند.
انتهای پیام/66006/س40
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها