امروز : جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 23
۱۸:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 51434
تاریخ انتشار: ۳۱ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۱
تعداد بازدید: 147
مرتضی دیانتی‌نسب صبح امروز در حاشیه مراسم بهره‌برداری از کارگاه کامپیوتر آموزشگاه راهنمایی شهید محسن پور کازرون در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در این ...

مرتضی دیانتی‌نسب صبح امروز در حاشیه مراسم بهره‌برداری از کارگاه کامپیوتر آموزشگاه راهنمایی شهید محسن پور کازرون در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در این شهرستان اظهار داشت: تاکنون این مدیریت با مساعدت اولیای دانش‌آموزان توانسته است 62 مدرسه با 159 کلاس را در سطح شهر کازرون به سیستم هوشمند مجهز کند.

وی، مدارس اتصال به سیستم هوشمند در کازرون را شامل 15 مدرسه ویژه با 68 کلاس، هشت مدرسه غیرانتفاعی با 24 کلاس، پنچ مدرسه استثنایی با هفت کلاس و 34 مدرسه عادی با 60 کلاس برشمرد.

مدیر آموزش و پرورش کازرون اذعان داشت: در حال حاضر نزدیک به 21 هزار دانش‌آموز در مقاطع گوناگون در مدارس سطح شهر کازرون ثبت نام کرده و آماده شروع سال تحصیلی جدید هستند.

دیانتی‌نسب در ادامه تصریح کرد: از این تعداد دانش‌آموز در این شهر یک‌هزار و 31 دانش‌آموز پسر و 956 دانش‌آموز دختر در پایه اول ابتدایی و 953 دانش‌آموز پسر و 891 دختر در پایه ششم و نیز 587 پسر و 415 دانش‌آموز دختر در پایه هفتم ثبت نام شده‌اند.

وی ابراز داشت: افزون بر یک‌هزار و 700 نفر کارکنان آموزش و پرورش این شهرستان اعم از فرهنگی آموزشی، اداری و خدماتی امسال سال تحصیلی جدید را در شهر کازرون آغاز می‌کنند.

مدیر آموزش و پرورش کازرون اذعان داشت: در سال تحصیلی جدید فضای مناسب برای پایه‌ ششم ابتدایی این شهر مهیا شده و هیچ‌گونه مشکلی در این راستا وجود ندارد.

دیانتی‌نسب از مسئولان، خیران و اولیای دانش‌آموزان برای هوشمندسازی مدارس این شهر خواستار همکاری شد.

وی در بخش دیگر سخنان خود از افتتاح کانون زبان ایران برای نخستین بار در شهرستان کازرون با همکاری کانون پرورش فکری کودک و نوجوان و مدیریت آموزش و پرورش این شهرستان خبر داد و گفت: این کانون در حال حاضر در مدرسه راهنمایی شهید محسن پور کازرون مستقر شده و آماده پذیرش و آموزش متقاضیان است.

به گزارش فارس، 15 کامپیوتر مجهز در کارگاه آموزشی مدرسه راهنمایی شهید محسن پور کازرون با حضور مدیر آموزش و پرورش و جمعی از فرهنگیان این شهرستان در مراسمی به بهره‌برداری رسید.
انتهای پیام/2448/ذ30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها