امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۰۵:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 51435
تاریخ انتشار: ۳۱ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۱
تعداد بازدید: 110
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از تربت حیدریه، احمد دهقان صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: امسال 31 هزاردانش آموز از ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از تربت حیدریه، احمد دهقان صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: امسال 31 هزاردانش آموز از ابتدای مهرماه در کلاس‌های درس حضور پیدا خواهند کرد.

وی با بیان اینکه همه مدارس تربت حیدریه برای ورود دانش آموزان در سال تحصیلی جدید آمادگی کامل دارند، اذعان داشت: ستاد پروژه مهرماه 92 در قالب 58 کمیته برای بازگشایی هر چه بهتر و شاداب‌تر مدارس از نخستین روزهای تابستان  فعالیت خود را آغاز کرد.

دهقان بیان داشت: از مجموع 58 برنامه و طرح سند تحول بنیادین، 21 برنامه مربوط به متوسطه اول و 37 برنامه مربوط به متوسطه دوم است.

مدیر آموزش وپرورش تربت حیدریه عنوان داشت: 8 هزار و 500 معلم شاغل و پیشکسوت فرهنگی در تربت حیدریه می‌باشند که 3500 معلم شاغل و مابقی پیشکسوتان آموزش و پرورش هستند.

دهقان تاکید کرد: دشمنان نظام جمهوری اسلامی با همه امکانات و با بهره‌گیری از ابزارهای گوناگون به ویژه رسانه درصدد مخدوش کردن ذهن نوجوانان و جوانان و بدبین کردن آنها نسبت به نظام هستند.

وی متذکرشد: 3 هزار و 600 دانش آموز کلاس اولی در قالب 165 کلاس امروز همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس و روز شکوفه‌ها سال تحصیلی را آغاز می‌کنند.
انتهای پیام/2202/س20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها