امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۲۰:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 51437
تاریخ انتشار: ۳۱ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۲
تعداد بازدید: 41
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از سعدآباد، صبح امروز همزمان با سراسر کشور زنگ شکوفه‌ها در مدارس سعدآباد به صدا درآمد و ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از سعدآباد، صبح امروز همزمان با سراسر کشور زنگ شکوفه‌ها در مدارس سعدآباد به صدا درآمد و دانش‌آموزان کلاس اولی وارد مدرسه شدند و آغاز سال تحصیلی جدید را جشن گرفتند.

رئیس آموزش و پرورش سعدآباد در این آیین با گرامیداشت هفته دفاع مقدس و تبریک آغاز سال تحصیلی جدید اظهار داشت: اجرای طرح 3-3-3-3 یکی از اهداف سند تحول بنیادین است و با توجه به بررسی‌های کارشناسی صورت گرفته امکان اجرای این طرح از ابتدای سال تحصیلی جدید در منطقه سعدآباد میسر است.

جعفر امیری‌زاده افزود: با توجه به این مصوبه از ابتدای سال تحصیلی جدید، دبستان سعدی شهر سعدآباد پذیرای دانش‌آموزان پایه‌های اول، دوم و سوم پسر بوده و دبستان شهید اصبغی به دانش‌آموزان پایه‌های چهارم تا ششم پسر اختصاص یافت.

وی همچنین در ادامه گفت: اولیای دانش‌آموزان سرمایه ارزشمندی برای مدارس هستند به همین دلیل همکاری نزدیک خانواده‌ها را با مدرسه خواستار هستیم.

این مسئول اظهار داشت: حضور معلمان هر پایه در مدرسه و همراهی با دانش‌آموزان برای ایجاد فضای امن عاطفی و آرامش روحی برای آنان و خانواده‌هایشان بسیار مهم است.

وی عنوان کرد: مدارس با آغوش گشاده آماده استقبال از غنچه‌ها و جوانه‌های نورسته زندگی فرزندان هستند فرزندانی که آینده‌ساز فردای باعظمت میهن اسلامی‌مان هستند.

امیری‌زاده تصریح کرد: امروز مدارس پذیرای فرزندانی هستند که امانت الهی، نعمت و نشانه‌های خداوند هستند که آینده آن‌ها بستگی تام به تربیتشان دارد.

وی از ورود 491 دانش‌آموز کلاس‌ اولی در سعدآباد به مدارس خبر داد و اظهار داشت: با فرا رسیدن بازگشایی مدارس در ماه مهر همزمان با دیگر نقاط کشور تعداد 491 دانش‌آموز پایه اول ابتدایی نخستین روز ورود خود به مدرسه را در منطقه سعدآباد جشن گرفته‌اند.

در ادامه برنامه‌هایی متنوع در ارتباط با جشن شکوفه‌ها توسط دانش‌آموزان و مسئولان آموزشگاه اجرا شد و در پایان به دانش‌آموزان هدایایی اهدا شد.
انتهای پیام/2452/م30
برچسب ها:
آخرین اخبار