امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۳:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 51439
تاریخ انتشار: ۳۱ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۲
تعداد بازدید: 86
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، هادی قوامی نماینده مردم اسفراین در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، هادی قوامی نماینده مردم اسفراین در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (یکشنبه پارلمان) در مخالفت با یک فوریت طرح تشکیل وزارت میراث فرهنگی و گردشگری گفت: فوریت‌دار بودن یک طرح به این معنی است که می‌خواهیم به موارد اساسی جامعه بپردازیم.

وی اضافه کرد: اکنون طرحی با عنوان تشکیل وزارت میراث فرهنگی و گردشگری در حال بررسی است اما با توجه به مبحث صنایع دستی در خواهیم یافت که در عنوان این وزارتخانه یکی از سه بخش مربوط به این حوزه نادیده گرفته شده است.

وی با بیان اینکه، سازمان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی یک نهاد فرابخشی است تصریح کرد: این سازمان به حمایت همه وزارتخانه‌ها نیاز دارد و به همین جهت اگر سازمان یاد شده را به یک وزارتخانه تبدیل کنیم از حالت فرابخشی خارج می‌شود.

این نماینده مردم در خانه ملت، بر لزوم احیای گردشگری، میراث فرهنگی و صنایع دستی تأکید کرد و گفت: احیای مباحث یاد شده دارای فوریت است و به نظر می‌آید تشکیل این وزارتخانه هیچ فوریتی ندارد.

قوامی تشکیل وزارت میراث فرهنگی و گردشگری را مغایر قانون اساسی دانست و از نمایندگان خواست که به یک فوریت این طرح رأی ندهند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها