امروز : یکشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۵ - 2017 February 26
۰۸:۱۱
نمایشگاه رسانه دیجیتال
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 51441
تاریخ انتشار: ۳۱ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۲
تعداد بازدید: 52
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، جواد هروی نماینده مردم قائنات در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، جواد هروی نماینده مردم قائنات در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (یکشنبه پارلمان) در موافقت با یک فوریت طرح تشکیل وزارت میراث فرهنگی و گردشگری از لزوم تبدیل سازمان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی به وزارتخانه سخن گفت.

وی به پتانسیل‌های موجود در بخش گردشگری و میراث فرهنگی کشورمان اشاره کرد و از همه مسئولان خواست برای رونق گرفتن این بخش بکوشند.

وی اضافه کرد: اکنون بحث اقتصاد بدون نفت در کشور دنبال می‌شود که برای تحقق این مهم باید به سمت رونق‌بخشی به گردشگری و میراث فرهنگی برویم.

هروی با یادآوری اینکه سازمان میراث فرهنگی طی سالهای اخیر درگیر مسائل سیاسی شده است تصریح کرد: متأسفانه این سازمان طی این سالها به جای پرداختن به مسائل مرتبط با گردشگری، میراث فرهنگی و صنایع دستی شاهد برخی مسائل سیاسی بوده است.

این نماینده مردم در خانه ملت، در همین زمینه تأکید کرد: اگر به دنبال آنیم که مسائل مرتبط با گردشگری و میراث فرهنگی به صورت جدی دنبال شود باید این سازمان را به وزارتخانه تبدیل کنیم.

وی با اشاره به وجود جاذبه‌های گردشگری متعدد در کشورمان تصریح کرد: با توجه به وجود این پتانسیل‌ها هنوز رشد چندانی در این حوزه نداشتیم و درآمدمان نیز اندک است که باید در این زمینه تلاش کنیم، تبدیل سازمان میراث فرهنگی به وزارتخانه یکی از همین اقدامات خواهد بود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار