امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۰۶:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 51446
تاریخ انتشار: ۳۱ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۲
تعداد بازدید: 73
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بردخون، صبح امروز جشن شکوفه‌ها با حضور کلاس اوّلی‌ها در بردخون برگزار شد و دانش‌آموزان ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بردخون، صبح امروز جشن شکوفه‌ها با حضور کلاس اوّلی‌ها در بردخون برگزار شد و دانش‌آموزان همزمان با سراسرکشور پا به فضای مدرسه نهادند.

دانش آموزان کلاس اوّل ابتدایی مدارس منطقه بردخون براساس سنت چند ساله شاد و خندان و درحالی که از زیرقرآن عبور می‌کردند به همراه اولیای خود پا به کلاس‌های درس نهادند و سال تحصیلی جدید را آغاز کردند.

مسئولان ادارات منطقه بردخون نیز با شیرینی وگل از دانش‌آموزان استقبال کردند و با هدیه آنان را راهی کلاس‌های درس کردند تا سالی نیکو و خاطره‌انگیز را شروع کنند.

رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه بردخون نیز درمراسم نمادین جشن شکوفه‌ها در دبستان بنت‌الهدی صدرشهر بردخون با تبریک فرارسیدن سال تحصیلی جدید اظهار داشت: امروز بهاردانش و  معرفت با وجود گل‌های خندان و نوشکفته آغاز می‌شود و میلیون‌ها غنچه در مدارس شکفته می‌شود.

بهرام حسینی پناه افزود:جشن شکوفه‌ها با هدف آشنا کردن نوآموزان با فضای مدرسه پیش از آغاز رسمی کلاس‌ها برگزار می‌شود و در این روز معلمان ومدیران مدارس برنامه‌های ویژه‌ای با حضوراولیا برای دانش‌آموزان برگزارمی‌کنند.

وی اضافه کرد: حضور والدین در جشن شکوفه‌ها به نوآموزان به ‌ویژه به کودکانی که تجربه حضور در مهد و پیش‌دبستانی را ندارند، اعتماد به‌ نفس می‌دهد زیرا والدین می‌توانند با بازگو کردن خاطرات خوب و جذاب دوران کودکی خود از محیط مدرسه، نوآموز را در انس با محیط مدرسه کمک کنند.

حسینی پناه ادامه داد:برنامه‌های معلمان و کادر مدرسه در بدو ورود نوآموزان باید شادی انگیز باشد تا آنها به محیط مدرسه عشق بورزند و با آرامش‌ به تحصیل بپردازند.

وی همچنین از اولیا خواست ارتباط خود را با مدرسه و معلمان همچنان حفظ کنند تا موجب ارتقاء وتعالی تعلیم و تربیت و پیشرفت جامعه شود.

در ادامه برنامه‌های شاد و سرگرم کننده ویژه نوآموزان اجرا شد و دانش‌آموزان با همراهی اولیا و مسئولان و معلمان وارد کلاس‌های درس شدند.
انتهای پیام/66006/ع30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها