امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۲:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 51453
تاریخ انتشار: ۳۱ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۲
تعداد بازدید: 197
به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان فارس علیرضا زالی در مراسم تکریم و معارفه رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی گفت: این دانشگاه‌ یکی از دانشگاه‌های پیش ...

به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان فارس علیرضا زالی در مراسم تکریم و معارفه رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی گفت: این دانشگاه‌ یکی از دانشگاه‌های پیش رو در مجموعه مدیریتی بهداشت و درمان است. ظرفیت‌های فراوانی دارد مراکز تحقیقاتی، دانشکده‌های متعدد و عرصه فعالیت هیئت علمی در این دانشگاه بسیار مؤثرند.

وی تصریح کرد: تمام این ظرفیت‌ها زیر‌ساخت‌های خوبی هستند تا بتوانیم از آنها استفاده کنیم. چرا که امروز صحنه دفاع مقدس به صحنه نرم‌افزاری تغییر کرده‌ است.

زالی گفت: در برنامه پنجم توسعه ظرفیت‌های زیادی برای دانشگاه‌ها ترسیم شده و امروز شرایط مطلوبی برای بالندگی وجود دارد. نشاط علمی و اجتماعی در حال بازگشت به دانشگاه‌ها است و توجه به نخبگان که در گذشته نبوده اکنون در فضای جدید امید و تدبیر پیشتاز خواهد بود.

رئیس سازمان نظام پزشکی کشور گفت: دکتر ابوالقاسمی از مدیران کارآمد نظام سلامت بوده است که از سازمان انتقال خون آمده است و در زمانی رئیس دانشگاه شد که چند تکان اصلی در بدنه وزارت بهداشت رخ داد اما باعث نشد وی توفیقی نداشته باشد.

زالی افزود: رفت و آمدهای متعارف در محیط‌های علمی و در سنگرهای جدید توفیق بیشتری برای خدمت رسانی خواهند بود.

وی افزود: سرپرست جدید دانشگاه نیز ویژگی‌های ارزنده‌ای دارد رئیس دانشگاه علوم پزشکی سمنان و دانشکده توانبخشی بوده و مورد اقبال جامعه پزشکی در تهران بزرگ است.

زالی گفت: حضور دکتر پیوندی به عنوان رئیس هیئت مدیره نظام زشکی تهران بیانگر تلاقی نهادهای صنفی و آموزشی است. که این تلاقی را منشاء تحولات جدید می‌دانیم چرا که پیوندی رأی مطلوب جامعه پزشکی را به دست آورده‌ است و در این محیط می‌تواند با توجه به نهاده‌های تخصصی و بخش‌های خصوصی فضای پرنشاطی را ایجاد کند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها